חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:14 זריחה: 6:06 ט"ו בניסן התשע"ט, 20/4/19
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

דף הבית > חדשות
עצרת תפלה המונית של ילדי ישראל ב'כותל'

בעקבות הגזירה הנוראה לגרש אלפי משפחות יהודיות מבתיהם בגוש קטיף וצפון השומרון והחרבת בתיהם, יתאספו אלפי ילדי ישראל, תינוקות של בית רבן, לתפילה וזעקה ביום שלישי כ' באדר ראשון, בשעה 12:00 בצהריים, ברחבת הכותל המערבי - שריד בית מקדשנו. במקביל יתאספו אלפי ילדים מצפון הארץ לעצרת התפלה ליד קברו של רבי שמעון בר-יוחאי. "ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזרה".

מאת: ש. בן נפתלי
י"ט באדר א' התשס"ה 23:00 (28/02/05)

העצרת ההמונית מאורגנת על-פי קריאת בית-דין רבני חב"ד בארץ הקודש, בהתאם להוראות מהרבי מליובאוויטש במצבים מעין אלו. העצרת מאורגנת על ידי המרכז החינוכי חסידותי של צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב.

 

מנהל המרכז החינוכי חסידותי - הרב נפתלי הכהן רוט מסר שהעצרת מתקיימת באישור ובאבטחת משטרת ישראל. הרב רוט ציין כי גדולה סגולת תפילתם של ילדי ישראל, בייחוד בחודש אדר שבו גובר מזלם של ישראל, כפי שאנו לומדים מנס הפורים שהתרחש אף בזכות כינוסם של ילדי ישראל על ידי מרדכי הצדיק באותה עת.

 

במהלך העצרת ייושמו שלושת המרכיבים של "תשובה, תפילה וצדקה" שסגולתן ידוע לבטל גזירות רעות, כפי שאנו אומרים בתפילות הימים הנוראים: "ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזרה".

 

במקביל לעצרת התפילה ברחבת הכותל המערבי, יתאספו אלפי ילדי ישראל מצפון הארץ לעצרת תפילה ליד קברו של התנא האלוקי רבי שמעון בר-יוחאי.

 

הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב, יו"ר צעירי אגודת חב"ד ויו"ר אגודת חסידי חב"ד בארץ אומר: "כל מי שעיניים בקדקודו רואה שמציאות-חיינו איננה נקבעת על-ידי מהלכים ארציים בלבד. מדי יום אנו עדים למהלכים על טבעיים הסותרים את כל התחזיות. על-כן התפילה לאבינו שבשמים היא הדבר הריאלי ביותר והמועיל ביותר".


   

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)