חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:34 זריחה: 6:15 כ"ח בשבט התש"פ, 23/2/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

דף הבית > חדשות
צעירי חב"ד עם מצוייני צה"ל לסקי באספן קולורדו

משלחת צעירי חב"ד עם מצוייני צה"ל יוצאת בדרכם לעיירה היוקרתית אספן בקולורדו כאורחי בית חב"ד במטרה לעודד ולחזק את היכולות הנפשיות והפיזיות. בין החיילים ישנם קטועי רגליים או משותקים חלקית שנפצעו קשה במלחמת לבנון השניה ובפעילויות מבצעיות שונות ביהודה שומרון ועזה כנגד הטרור. מטה צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור העומד בקשר עם החיילים מאז פציעתם ומלווה אותם בתהליך השיקום הארוך.

מאת: שרון גושן
כ"ט באדר התשס"ט (25/03/09)
משלחת צעירי חב"ד עם מצוייני צה"ל יוצאת בשעות אלו מישראל בדרכה לעיירה היוקרתית אספן בקולורדו כאורחי בית חב"ד בראשותו של הרב מנדל מינץ.

במהלך שהותם במקום ילמדו החיילים הפצועים לגלוש סקי על ידי מדריכים מקצועיים המומחים בגלישת סקי לבעלי מוגבלויות שונות. במטרה לעודד ולחזק את היכולות הנפשיות והפיזיות של החיילים למרות הפציעה הקשה.

בין החיילים ישנם קטועי רגליים או משותקים חלקית שנפצעו קשה במלחמת לבנון השניה ובפעילויות מבצעיות שונות ביהודה שומרון ועזה כנגד הטרור. מטה צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור העומד בקשר עם החיילים מאז פציעתם ומלווה אותם בתהליך השיקום הארוך.

ביוזמתו של השליח באספן הרב מנדל מינץ ישהו המשלחת כאורחי בית חב"ד המקומי, שדאגו להם לאירוח מלא ותכנית גלישה מותאמת במיוחד עבור חיילי צה"ל. משלחת דומה התארחה בשנה שעברה באספן, וההשפעה המדהימה על תהליך שיקומם היה משמעותי ביותר עבור החיילים הפצועים, דבר שגרם לצוות בית חב"ד להמשיך בפרוייקט המיוחד גם בשנה זו ולהפוך אותה למסורת.


תמונה קבוצתית אשתקד (ארכיון)


לוחם משמר הגבול קטוע רגליים גולש סקי


   

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)