חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:41 זריחה: 6:05 כ"ג באדר א' התשפ"ד, 3/3/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

דף הבית > חדשות
המסר הנצחי של הרבי לצמרת הממשל

אגודת חסידי חב"ד קיימה בימי החנוכה שורת פגישות עם צמרת הממשל בישראל, והביאה אליהם את אור החנוכה ואת המסר הנצחי שהחג הזה מבטא. בנר חמישי של חנוכה נערכה פגישה חמה ומעמיקה במשרד ראש הממשלה בירושלים, שבה העניק סמנכ"ל אגודת חסידי חב"ד, הרב שי צ'רבינסקי, לראש הממשלה מר בנימין נתניהו חנוכייה מיוחדת ומהודרת.

כ"ט בכסליו התשע"ג (13/12/12) 

אגודת חסידי חב"ד, בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, קיימה בימי החנוכה שורת פגישות עם צמרת הממשל בישראל, והביאה אליהם את אור החנוכה ואת המסר הנצחי שהחג הזה מבטא.

בנר חמישי של חנוכה נערכה פגישה חמה ומעמיקה במשרד ראש הממשלה בירושלים, שבה העניק סמנכ"ל אגודת חסידי חב"ד, הרב שי צ'רבינסקי, לראש הממשלה מר בנימין נתניהו חנוכייה מיוחדת ומהודרת, שהיא דגם מוקטן של החנוכייה שבה ודלקו הנרות בבית-מדרשו של הרבי מליובאוויטש. כמו-כן הוענקה לראש-הממשלה החוברת החדשה על חנוכה שיצאה לאור על-ידי צעירי חב"ד.

במהלך השיחה עם ראש הממשלה עלתה המשמעות הנצחית של חנוכה, וההיבט האקטואלי שלהם לימים האלה. ראש הממשלה גילה התעניינות בפעילות המקיפה של בתי חב"ד במהלך ימי החנוכה ברחבי הארץ, ועל הפעילות המיוחדת עם משפחות נפגעי הטרור.

במהלך הפגישה הציגו אנשי לשכתו של מר נתניהו מכתב שנתקבל בימים האלה, ואליו צורף העתק מכתב ששיגר הרבי מליובאוויטש אל מר נתניהו בימי החנוכה, ובו הוא מציין את פעילותו למען שלמות ארץ ישראל. ראש-הממשלה התרגש למראה המכתב ואמר כי עמדותיו המוצקות של הרבי עומדות לנגד עיניו ונוסכות בו כוח לעמוד על הצרכים החשובים של עם-ישראל וארץ-ישראל למרות כל הלחצים מהעולם.

ראש הממשלה הודה לרב צ'רבינסקי על הביקור, ובירך את חסידי חב"ד ואת מסירותם למען עם ישראל.

יו"ר אגודת חסידי חב"ד, הרב יוסף יצחק אהרונוב, אומר כי אגודת חסידי חב"ד עומדת בקשר הדוק לאורך כל ימות השנה עם כל ראשי הציבור, מכל המחנות, בשאיפה לקרב לבבות ולהביא לכל יהודי את ערכי היהדות והחסידות, מתוך אהבת-ישראל.


 

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)