חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:46 זריחה: 5:48 י"ב בתמוז התשפ"ד, 18/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1329 - כל המדורים ברצף
קרן האור בתוך האפֵלה
יש חדש
הכוונה צריכה להתבטא במעשה
רבי
הזקן מועיל
לפתוח ולסיים בשלום
ביקש ונענה
ניצוצות משיח
גדולי התורה מתכתבים
חתן או כוהן?

מנהגי ג' בתמוז

בג' בתמוז, יום ההילולא של הרבי מליובאוויטש, נוהגים על-פי המנהגים שקבע הרבי לאחר הסתלקות חותנו, הרבי הקודם. ביום שישי בבוקר, אחרי התפילה, כותבים 'פדיון-נפש', מניחים אותו באחד מספריו של הרבי, ולאחר מכן משגרים אותו כדי לקראותו על הציון הקדוש (מספר הפקס': 001-718-7234444.  (ohel@ohelchabad.org. נותנים תוספת צדקה למוסדותיו של הרבי. לפני כניסת השבת מדליקים נר נשמה. בשבת-קודש כל אחד ואחד משתדל לעלות לתורה (ובמקום שמספר הקרואים אינו מספיק, עושים כמה מניינים לקריאת התורה). לומדים פרקים ממאמר החסידות האחרון שמסר הרבי, 'ואתה תצווה', וכמו-כן פרקי משנה שמתחילים באותיות שמו הקדוש. במהלך השבת עורכים התוועדות חסידית.

כינוס נשי חב"ד

כינוס הקיץ של נשי ובנות חב"ד יהיה אי"ה ביום שלישי, י"ג בתמוז (3 ביולי), בבנייני האומה בירושלים, בשני מחזורים: כינוס בוקר וכינוס צהריים. נושא הכינוס השנה: "את עלית על כולנה" – מעלותיה וכוחותיה הייחודיים של האישה. טל' 03-5270545.

סדנת תניא

הרב יאיר כלב מקיים שתי סדנאות לשיפור המוּדעות העצמית, על-פי ספר התניא. כל סדנה היא של עשרה מפגשים. בתל-אביב הסדנה מתקיימת בשעות הערב, ובירושלים יש מסלול בוקר ומסלול ערב. טל' 052-6823799.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)