חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:54 זריחה: 6:55 כ"א בחשון התשפ"ב, 27/10/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1310 - כל המדורים ברצף
אירוע בלתי-ניתן לערעור
יש חדש
התשובה למלאכים
כיבוד אב ואם
איום לא מפחיד
הרגשת הקדושה
הסידור של האם
תורה לעתיד לבוא
איתמר, שנה אחרי: הכאב והצמיחה
כיבוד אב ואם

כינוס השלוחות

בשבוע הבא ייפתח הכינוס העולמי של השלוחות – נשות השלוחים מכל קצווי תבל. הכינוס נערך במרכז חסידות חב"ד בברוקלין, ניו-יורק. הוא מתקיים בכל שנה סמוך לכ"ב בשבט, יום-השנה להסתלקות הרבנית חיה-מושקא שניאורסון, רעייתו של הרבי מליובאוויטש. כאלף שלוחות, מכל קצוות תבל, באות לכינוס והן ידונו בבעיות המיוחדות שעמן מתמודדת שליחת חב"ד, מחינוך הילדים במקומות נידחים ועד פעילות ציבורית בקרב נשים ובנות.

יש ידידים בעולם

שר-החוץ של קנדה, מר ג'ון ביירד, ביקר בשבוע שעבר בכפר-חב"ד, כאורח אגודת חסידי חב"ד, ופגש נציגות של משפחות נפגעי טרור. הוא שמע מפיהן את סיפוריהן הקשים, והתגרש עד דמעות. שר-החוץ סיפר, כי בתחילת דרכו הדיפלומטית שאל את הממונה עליו כיצד קנדה צריכה להגיב על ירי שבוצע אז לעבר מטולה. הלה השיב לו: "איננו מתערבים, כי איננו יודעים להבחין בין כובע שחור לכובע לבן". בתגובה צייר על דף גדול כובע לבן וכובע שחור, וציין כי הכובע הלבן הוא ישראל, מדינה ידידותית, והכובע הלבן הוא חיזבאללה, ארגון טרור ואוייב מר. "זו ההבחנה הברורה, ואני יודע לאיזה צד אני שייך", הצהיר.

תקליט חדש

המפיק יוסי טיברג מגיש את שרגי – תקליט חדש של שרגי גשטטנר, זמר חסידי צעיר ומבטיח. בתקליט אחד-עשר שירים. טל' 1-700-704120 http://www.judaica-il.com/site. .


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)