חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 18:29 זריחה: 6:34 כ"ב בתשרי התשפ"ב, 28/9/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

איפה אתם בסדר?

בעקבות ההצלחה הגדולה של הסדרים הציבוריים שערכו צעירי-חב"ד אשתקד, ייערכו גם השנה כמאתיים סדרים ציבוריים, ל'כל דיכפין', בכל עיר ועיירה ברחבי הארץ. הסדרים מיועדים לכל שכבות הציבור, לכל מי שמעוניין לחגוג את הסדר כהלכתו, באווירה חסידית שמחה ומאחדת. לפרטים נא לפנות לבית-חב"ד המקומי.

מצ'רנוביל לישראל

בראשית השבוע הועלתה לארץ הקבוצה ה-67 במסגרת פרוייקט ילדי צ'רנוביל, שמפעילים צעירי-חב"ד. בשתים-עשרה השנים האחרונות הועלו לארץ למעלה מאלפיים שלוש-מאות וחמישים ילדים יהודים, מן האזורים שנחשפו לקרינה הרדיואקטיבית שפרצה באסון צ'רנוביל. ניסיון השנים הוכיח שהעלייה לארץ, תזונה בריאה וליווי רפואי צמוד מבטיחים לילדים חיים חדשים ובריאים.

סיורים בחבל קטיף

עמותת אנחנו על המפה פתחה במבצע מיוחד להבאת עם-ישראל לסיורים וטיולים חינם אין-כסף בגוש קטיף. הציבור מוזמן לבוא להזדהות עם תושבי חבל קטיף, ולהביע מסר של חיזוק ועידוד, ובאותה הזדמנות ללמוד על יופיו של מפעל ההתיישבות והמוסדות המפוארים שהוקמו בו. טל' 1800242436.

קהילות-הקודש

החזן הצעיר והמבטיח דוד ויינבך, המוכר מהופעותיו בקונצרטים של יובל, מגיש אלבום חזנות חדש – קהילות-הקודש. באלבום ביצועים חדשים ומרגשים ליצירות חזנות ידועות, ומהם קטעים שמעולם לא הוקלטו בדורנו. באלבום משתתף גם ילד-הפלא דודי הרץ. טל' 054-820579.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)