חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:41 זריחה: 6:05 כ"ג באדר א' התשפ"ד, 3/3/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1260 - כל המדורים ברצף
לשמור על מקור הברכה
יש חדש
אחדות כהכנה לאחדות
הקהלת קהילות
נהנה מכל רגע
מעיין העולם הבא
פסק לא-צפוי
המאבק יסתיים
הפוסק שגילם את האחדות
האכלת בעלי-חיים

הרב של העולים

קהילת העולים מברית-המועצות לשעבר כואבת את פטירתו של הרב מאיר ורזוב, מנהל האגף לקליטת העלייה בצעירי-חב"ד, לאחר מחלה קשה, והוא בן שישים ושלוש. הרב ורזוב ניחן ביכולת מיוחדת לגעת בליבם של העולים. הוא בנה מופעים מיוחדים, בעזרת צוות כליזמרים עולים, שאיתם נדד ברחבי הארץ, בעיקר לקראת חגים. המוני עולים נהרו לאירועים האלה, ששילבו מוזיקה ודברי חיזוק ואמונה. הרב ורזוב גם טיפל בהוצאה-לאור של חומר הסברה מגוּון בשפה הרוסית, ובכללו העלון השבועי 'ווזחושז'ניה' (המקבילה הרוסית של 'שיחת השבוע'). יהי זכרו ברוך.

ביקורי-בית בפורים

צעירי-חב"ד נערכים לקראת הפעילות הענפה של ימי הפורים, שבהם יביאו את שמחת החג ומצוותיו להמוני בית-ישראל. מטה צעירי-חב"ד למען נפגעי הטרור נערך לבקר בבתי יותר מאלפיים משפחות שנפגעו בטרור ובמלחמות ישראל. המתנדבים יעניקו לכל משפחה משלוח-מנות מהודר ויביאו מסר של עידוד וחיזוק. פעילות זו היא חלק מהעשייה השוטפת של המטה, המושיט יד עוזרת ותומכת למשפחות הנפגעות גם לאחר ששככו הדי הפיגועים.

טסה בשירים חסידיים

מידד טסה, שנחשב 'ילד פלא' של המוזיקה המזרחית, גדל והתבגר ומוציא עכשיו את התקליט גדול ה', ובו שירים חסידיים, שהלחינו טובי המוזיקאים של הזמר החסידי. בתקליט עשרה שירים. טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)