חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:38 זריחה: 6:09 י"ח באדר א' התשפ"ד, 27/2/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

נושאים נוספים
שיחת השבוע גליון 1258 - כל המדורים ברצף
טהרנות שעולה על גדותיה
יש חדש
משה מחבר את נשמות ישראל
כתית למאור
כיצד מתפללים
קשר לכלל-ישראל
צדיקים במיתתם
משה ואהרון יקומו
אלף מקומות, עשרה מתפללים
שימוש בכלי לא-טבול

גויים בעדנו

חבל שלא ניתן הד ראוי לדברי מר מייק האקבי, מושל ארקנסו לשעבר וכיום המועמד הרפובליקני המוביל לנשיאות ארה"ב, שבא לטקס הנחת אבן-הפינה לשכונה חדשה בבית אורות בירושלים. "בלתי נתפש שמתקיים דיון בשאלה אם מותר לישראלים לחיות בישראל. באתי לכאן כי אני רוצה להצטרף למאמץ הזה, ולמאמץ שישראל תוסיף להיות הבית של העם היהודי", אמר האקבי. אליו נלווה מר ג'ון ווייט, אחד האישים הבולטים בהוליווד, שגם פגש קבוצות פצועי צה"ל ביוזמת מטה צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור. ווייט אמר: "נפגשתי עם קרבנות הטרור. זה סוג חדש של שואה. הקיצוניים הפלסטינים מעוניינים לרצוח כל ילד, תינוק ואישה יהודים בישראל".

מחאה במערה

המתפללים היהודים במערת-המכפלה מוחים על ההזנחה של המקום מצד הרשויות. בשבוע שעבר ערכו תפילה בחוץ, תחת גשם שוטף, כדי לעורר את דעת הקהל לפעול לשיפור התחזוקה של המקום הקדוש. הוגשה גם שאילתה בכנסת לשר-הביטחון על הזנחת קברי אבות האומה.

מלכהלי על הבעש"ט

הפקה חדשה לילדים בסדרת ההפקות של מלכהלי, והפעם סדרה חדשה: בדרכי רבותינו. הפרק הראשון מוקדש לבעל-שם-טוב. באומר ובשירה מובאת הרוח המיוחדת שהביא הבעש"ט לעולם, עם גילוי תורת החסידות. התכנית מיועדת לילדים בני 2-10 ולאימהות. טל' 1-700-704120 או באתר www.judaica-il.com.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)