חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:51 זריחה: 5:37 כ"ז בסיון התשפ"ב, 26/6/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

רישום לגני חב"ד

בשנים האחרונות גדלה והתפתחה מאוד רשת גני חב"ד, והיא מקיפה מאות גני-ילדים ברחבי הארץ. הגנים בפיקוח משרד החינוך וייחודם בפתיחות לכל חלקי הציבור. לומדים בהם ילדים ממשפחות דתיות ולא-דתיות, בני כל העדות, עולים וותיקים. הילדים מקבלים בגנים מטען של ערכים ומושגי-יסוד במסורת ישראל, מתוך שמחה חסידית, אהבה ומסירות. בימים האלה הרישום בעיצומו ולרשות הציבור עומד מוקד המאוייש עשרים וארבע שעות ביממה (חוץ משבתות כמובן). טל' 1700-700-358.

בר-מצווה מרגשת

חגיגת בר-מצווה מיוחדת במינה נערכה לפני כשבועיים במרכז הרפואי הדסה עין-כרם בירושלים. אימו של חתן בר-המצווה נפצעה קשה בפיגוע הרצחני בקו 19, והחגיגה הגדולה שתוכננה באולם שמחות – בוטלה. צעירי-חב"ד, שביקרו את הפצועים ושוחחו עם בני-משפחותיהם, שמעו על האירוע, ובהתייעצות עם האב הוחלט לקיים את החגיגה במרכז הרפואי, והנער יעלה לתורה בבית-הכנסת. אכן כך היה, וההתרגשות הגיעה לשיאה כשהתברר שהאם התחזקה והגיעה להשתתף בבר-המצווה של בנה.

מאגר בתי-הכנסת

במאגר המקיף של דפי שופר רשומים כשבעת-אלפים וחמש-מאות בתי-כנסת, אולם על-פי ההערכות פועלים ברחבי הארץ יותר מעשרת-אלפים. גבאי בתי-כנסת המעוניינים להופיע ברשימה, ועל-ידי כך לקבל חומר תורני, עלונים ומדריכים בענייני יהדות – מתבקשים לעדכן את פרטיהם בפקס' 03-9643065.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)