חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:42 זריחה: 5:36 כ"ב באייר התשפ"ד, 30/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1251 - כל המדורים ברצף
מי שדואג לך אינו מסית נגדך
יש חדש
זהירות בכבודם של ישראל
שעבוד מצרים
מושגים של מנהיג
ברכת הצדיקים
כל יהודי ייגאל
אהבה לכל יהודי
בן שבעים לאמנות יהודית
צלצול באמצע ה'עמידה'

הילולת בעל התניא

ביום שישי, כ"ד בטבת, יחול יום ההילולא של רבנו הזקן, בעל התניא ושולחן-ערוך, רבי שניאור-זלמן מלאדי, מייסד חסידות חב"ד, שנסתלק בשנת תקע"ג. לרגל יום זכאי זה יהיו במרכזי חב"ד בארץ התוועדויות חסידיות. בהתוועדויות ילמדו המשתתפים מתורתו של בעל ההילולא, ויחזקו את הלבבות ללכת בדרכיו ולשמור את הוראותיו ותקנותיו. אפשר לשלוח בקשות לברכה לפקס 0038-0532-508670, והבקשות שיגיעו עד יום שישי בשעה 8 בבוקר יונחו על הציון בו ביום.

יד למשפחות

למרבה הצער עלה ל-44 מספרם של הנספים בשרֵפה הגדולה בכרמל. צוות מיוחד של מטה צעירי-חב"ד למען נפגעי הטרור פקד את בתיהן של כל המשפחות, בלוויית שליח חב"ד המקומי, והביע תנחומים. כל משפחה גם קיבלה המחאה על סך 3600 ₪, תרומת יהודים בחו"ל, שנענו לקריאה לסייע למשפחות ולבטא את ההזדהות עם כאבן. רבות מהאלמנות הצעירות אמרו כי הסיוע אכן נחוץ להן בשעה הקשה הזאת.

שבת ל'אפרת'

בשבת זו, שבה אנו קוראים על המיילדות העבריות שהצילו את התינוקות של בני-ישראל במצרים, יש להעלות על נס את פעילותה של אגודת אפרת, בראשות הד"ר אלי שוסהיים, להצלת רבבות תינוקות יהודים בימינו. מהאגודה נמסר כי במשך שנות פעילותה ניצלו חייהם של יותר מ-30 אלף תינוקות. טל' האגודה: 02-6536212.

חדווה דניגונא

הזמר החסידי גיל עקיביוב הפיק את חדווה דניגונא – תקליטור חדש של ניגוני חב"ד. בימים האלה שוחרר לשידור שיר אחד מתוכו – השיר טל יעסיס. בקרוב יהיה התקליטור בחנויות.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)