חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:24 כ"ו בכסליו התשפ"ב, 30/11/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1250 - כל המדורים ברצף
להנחיל את הגבורה היהודית
יש חדש
לתת יותר מהקיים במקור
גילוי הקץ
אריכות ימים
צמוד לתפילין
מקום התחייה
נסתם הקץ
ספר-התורה שרד את 'צעדת המוות'
ברכות השחר – היכן?

היכונו למהפכת המיתוג

בעוד כשבועיים יהיה במלון ניר-עציון הכינוס השנתי של שלוחי חב"ד ברחבי הארץ, הפועלים במסגרת צעירי-חב"ד. בכינוס תוצג מהפכת המיתוג החדשה שעליה עמלו בשנה האחרונה, שמטרתה ליצור חזות אחידה לכל בתי-חב"ד ולכל הפרסומים היוצאים לאור מטעם חב"ד.

בית-כנסת בקייב

צעירי-חב"ד חנכו השבוע בקייב בית-כנסת חדש בדרום העיר על שמו של חלל השייטת יוחנן-אברהם הילברג הי"ד. את בית-הכנסת תרם חברו ליחידה, איש-העסקים מר אריה שוורץ. חנוכת בית-הכנסת נערכה בשילוב הכנסת ספר-תורה תרומת מר ישראל הירש צ'ירווננקו. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שמוקם בית-כנסת באזור זה של העיר, והדבר מבטא את התחייה היהודית המתחוללת בעיר, בין השאר בזכות פעולתם של שליחי חב"ד, שגם מפעילים את בית-הספר שמחה-חב"ד, שזוכה לשבחים מכל הגורמים. במעמד המיוחד השתתפו גם הוריו של יוחנן הילברג וראש-הישיבה שבה למד.

נסיעה לאוהלים

לקראת יום ההילולא של בעל התניא, בכ"ד בטבת, מתארגנת נסיעה קבוצתית לציונו בהאדיטש שבאוקראינה. המסלול יכלול גם שבת במז'יבוז', סמוך לציון הבעש"ט, וביקור בציוני המגיד ממזריטש, רבי לוי-יצחק מברדיצ'ב ואדמו"ר האמצעי. טל' 050-4101083.

עולם האותיות

הפקה חדשה מבית ניצוצות של קדושה  עולמן המופלא של האותיות. סרט חווייתי לילדים ללימוד האותיות. הסרט עשיר בצילומים מרהיבים, באפקטים ובאנימציה. אורך הסרט כשעה, ובסיומו יכיר הילד את כל האותיות ואת משמעותן המיוחדת. הפצה: גרינטק. טל' 1-700-700015.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)