חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:24 ט"ז בכסליו התשפ"ד, 29/11/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע גליון 1247 - כל המדורים ברצף
יום שפרץ את הדרך
יש חדש
שלושה שריגים בכל יהודי
יוסף
עצה ותושייה
צמו בשמחה
חיבור הקטבים
תניא אותיות 'איתן'
נכנסים לכלא בפטרבורג
שניים שאומרים קדיש

ממשיכים בהתוועדויות

בשבת הזאת, כ' בכסלו, יתקיימו בכל בתי-כנסת חב"ד ההתוועדויות לרגל חג-הגאולה. כידוע, השחרור השלם של בעל התניא מהמאסר היה ביום כ' בכסלו, ועל-כן גם הוא נחוג בשמחה גדולה. במקומות רבים יהיו התוועדויות גדולות במוצאי שבת, בשילוב סעודת מלווה-מלכה.

מאירים בחנוכה

צעירי-חב"ד משלימים את ההיערכות למבצע חנוכה. במבצע יביאו את שמחת החג לכוחות הביטחון, למאושפזים במרכזים רפואיים, לקשישים בבתי-אבות, לריכוזי עולים ואף לבתי-כלא ועוד, ויזַכו את הציבור בהדלקת הנרות. אגף ההוצאה-לאור של צעירי-חב"ד הפיק לקראת חנוכה מערך של עלוני-הסברה מרהיבי-עין, לילדים ולמבוגרים, בעברית וברוסית. העלונים יופצו בימי החנוכה במאות-אלפי עותקים וינחילו לציבור את ערכי החג, מצוותיו ומנהגיו. כמו-כן יוצבו חנוכיות-ענק במרכזי הערים, וכאלף חנוכיות ניידות יותקנו על כלי-רכב.

חנוכה במוזאון גוש קטיף

מוזאון גוש קטיף מקיים פעילות מיוחדת בימי החנוכה, מתוך מתן דגש על הניסים והנפלאות שחווּ מתיישבי גוש קטיף. במוזאון תוצג 'חנוכיית הפצמ"רים' של רס"ן גדעון ריבלין הי"ד, הבנויה מחלקי פצצות מרגמה שנפלו בגוש קטיף, והיא תודלק מדי ערב על-ידי אישי ציבור. המוזאון פתוח מ-9 בבוקר ועד 9 בערב. טל' 02-6255456.

מארז שירי חנוכה

לקראת חנוכה מגישה נועם הפקות מארז של שני תקליטורים המוקדשים לשירי חנוכה - מכור על חנוכה. מגוון שירים ישנים וחדשים, בביצוע מקהלת הילדים צליל וזמר, ושירי הלל של שלמה ברונר וחברים. טל' 02-5374144.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)