חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:51 זריחה: 5:38 כ"ט בסיון התשפ"ב, 28/6/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1213 - כל המדורים ברצף
לעמוד במבחן האמונה
יש חדש
לא נוטלים את הבחירה
חג-הפסח
להתכונן לשמחה
ריקוד עם קומוניסט
מאירה הארת המשיח
חג הגאולה האחרונה
חביות יין במעמקי בור המים
חמץ אחרי הפסח

היכונו לסעודת משיח

בשביעי-של-פסח נהוג לקיים את המנהג שייסד הבעל-שם-טוב, לערוך אחרי תפילת מנחה סעודה מיוחדת – 'סעודת משיח'. נוטלים ידיים, אוכלים מצות וגם שותים ארבע כוסות. סעודות משיח נערכות בבתי-כנסת רבים ברחבי הארץ, ומחזקים בהן את האמונה בביאת משיח-צדקנו בקרוב ממש. צעירי-חב"ד מפיצים בבתי-הכנסת עלון צבעוני מהודר, בעשרות-אלפי עותקים, על המנהג הקדוש הזה ועל הנחיצות שבחיזוק האמונה והציפייה לגאולה.

ארוחות חמות בחג

מתנדבי המרכז לעזרת הזולת בישראל מחלקים ארוחות חמות גם בחג, לקשישים ולחסרי ישע, המקבלים ארוחות מדי יום ביומו. מנהל המרכז, הרב חיים מילר, מוסר כי בכך נענה המרכז לבקשת לשכות הרווחה ברשויות המקומיות, להמשיך בחלוקת המזון גם בחגים.

הילולת יהושע בן-נון

לקראת יום ההילולא של יהושע בן-נון, החל בשבת הבאה, כ"ו בניסן, תהיה אי"ה עלייה המונית לציונו, השוכן בכפר כִּפל-חארס שבשומרון, ליד אריאל. האירוע יהיה אי"ה ביום חמישי בלילה, אור לכ"ה בניסן. הכניסה לכפר מצומת אריאל, מהשעה 11:30 עד 4 לפנות בוקר. על-פי הודעת אגודת יסוד עולם, המארגנת את העלייה, היא תהיה בליווי ביטחוני, וצפויים להשתתף בה אלפי יהודים. טל' 02-5827827.

סידורון לימי הספירה

הוצאת תפארת מגישה במהדורה מהודרת, בפורמט בינוני ובפורמט כיס, את הסידורון לימי ספירת העומר, שבו מופיעות הכוונות של כל יום ויום במקומן. סידורון זה הופיע לראשונה ביוזמת הרב עמוס קרניאל. טל' 077-4904050.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)