חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:36 זריחה: 6:12 י"ז באדר א' התשפ"ד, 26/2/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1192 - כל המדורים ברצף
מופת של מסירות-נפש
יש חדש
הכוח לכבוש עולם שלם
גם זו לטובה
ראויים לזכות
האח האובד
זכות העקדה
לשכינה לא קר
הכנסת אורחים בשקל
ליווי האורח

שבת של התוועדויות

בשבת זו, כ' במרחשוון, נולד לפני 149 שנים הרבי הרש"ב (רבי שלום-דובער) מליובאוויטש, נשיאה החמישי של חסידות חב"ד ומייסד ישיבת תומכי-תמימים. בבתי-כנסת חב"ד ברחבי הארץ יהיו השבת התוועדויות חסידיות. רבים יבואו השבת לתפילות וללימוד בישיבות תומכי-תמימים, להתחבר מחדש להוויית הישיבה, שמעניקה את החינוך החסידי המיוחד, על-פי היסודות שהניח מייסדה.

הכינוס הארצי במוצ"ש

במוצאי שבת זו מתקיים אי"ה בכפר-חב"ד הכינוס הארצי ה-50 של חסידי חב"ד בארץ, באולם בית-הכנסת 'בית-מנחם', בשעה 8:30 בערב. הכינוס מתווה את קווי-הפעולה של חסידי חב"ד בשנה זו, והוא גם משמש מעמד קבלת-פנים לחוזרים מהשהייה בחודש החגים בחצר הרבי. במרכז הכינוס השנה תעמוד הקריאה להרחבת מפעל השליחות של הרבי, ולהשתלבות כל אחד ואחד בתוכו. פרטים בצעירי-חב"ד 03-9607588.

חשוון בסתיו עם מלכהלי

עוד הפקה לילדים בסדרת ההפקות של מלכהלי, והפעם חשוון בסתיו – שישה-עשר שירים ודקלומים מקוריים, לחודש מרחשוון ולעונת הסתיו. תקליטור שמע, לילדים בני שנתיים עד חמש ולאימהות. טל' 1-700-704120.

כינור נשמה יהודי

המוזיקאי מאיר הלוי אשל הפיק את כינור נשמה יהודי – תקליט ובו שתים-עשרה נעימות חסידיות בביצוע כינור. הפקה איכותית ונעימה לאוזן. טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)