חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:42 זריחה: 5:36 כ"ב באייר התשפ"ד, 30/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1191 - כל המדורים ברצף
כמה נחמד להיות 'מאוזן'
יש חדש
שילוב ניגודים במצוות המילה
לך-לך
מי בבית ומי בגלות
הסנדק שנעלם
ראשית התיקון
מצווה ושורש הנשמה
חמישים וארבע שנות מילה
החלפת מוהל

היכונו לכינוס הארצי

במוצאי השבת הבאה, כ' במרחשוון, יהיה אי"ה הכינוס הארצי ה-50 של חסידי חב"ד בארץ, באולם בית-הכנסת 'בית-מנחם' בכפר-חב"ד, בשעה 8 בערב. כינוס מסורתי זה זכה לעידודו של הרבי מליובאוויטש, שאף נהג לשגר אליו מכתב מיוחד. הכינוס מתווה את קווי-הפעולה של חסידי חב"ד בשנה זו, והוא גם משמש מעמד קבלת-פנים לחוזרים מהשהייה בחודש החגים בחצר הרבי. פרטים בצעירי-חב"ד 03-9607588.

צעדה לזכרה

לפני תשע שנים נרצחה הגב' שרה לישה הי"ד, בדרכה ממעלה לבונה לביתה בנווה צוף. צעדה לזכרה תהיה אי"ה ביום שישי י"ט במרחשוון (6.11.09), מהיישוב עטרת למקום הרצח. היציאה בשעה 8:30 מהכניסה ליישוב עטרת, בהדרכת זאב (ז'אבו) ארליך, והצעדה תארך כשלוש שעות. בסיומה תהיה תפילת מנחה. לפרטים טל' 054-5493186.

ניצוצות חדשים

גרינטק מגישה שתי הפקות חדשות מבית ניצוצות של קדושה: חידון פרשת השבוע (פרשיות בראשית-תולדות) – תקליטור המשלב דמויות אמיתיות ואנימציה ומאפשר לילדים לרענן את ידיעותיהם על פרשת השבוע. תחרות במדבר (חלק 3) – סיפור עלילתי ובמהלכו הילדים לומדים דברים רבים בהלכות סעודה, ברכת המזון,  גזל ממון וגזל זמן, ניהול משא ומתן, ועוד. טל' 1-700-700015.

תפילות יהודי גרמניה

מסורת התפילה של יהודי גרמניה נעלמת והולכת, וכדי לשמרה הפיק ביני ברויאר תקליטור ובו הוא שר שנים-עשר קטעי תפילה ופיוטים, בנעימה המסורתית של יהודי גרמניה. טל' 050-5715001.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)