חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 18:59 זריחה: 6:32 ח' בניסן התשפ"ג, 30/3/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

קול החסידות

אוצר יקר של שיחות-קודש, הרצאות ושיעורים בנושאי יהדות וחסידות, מצוי בקצה מכשיר הטלפון שבביתכם. בעלות של שיחת בזק רגילה תוכלו להתחבר לקול החסידות ולבחור את השיעור הרצוי לכם, מתוך תפריט מגוון. יש כאן מאגר של שיחות-קודש מהרבי מליובאוויטש, שיעורי חסידות בשפות אחדות (עברית, יידיש, אנגלית) ועוד. טל' 02-5381111.

כינוס פוע"ה

ביום רביעי הקרוב, כ' בטבת, יהיה אי"ה באולמי נוף ירושלים בשכונת בית-וגן בירושלים כינוס ארצי של מכון פוע"ה, שיעסוק בנושא: "חידושים, לבטים ופתרונות בסוגיית לידה והנקה". יישאו דברים הרבנים הראשיים לישראל בהווה ובעבר, פוסקי הלכה, ראשי-ישיבות ומומחים ברפואה ובתמיכה נפשית. הרשמה מראש חובה. טל' 02-6517171.

הפקות חדשות

הסופרת מנוחה פוקס מגישה עוד שלוש הפקות חדשות (וידאו ותקליטורי מחשב) בסדרת מי יודע? סבא הושע. נוסף על ההפקה הקודמת, חם וקר, יצאו-לאור עכשיו גם כולנו ידידים, זאת המשפחה שלי ובגד לי. הפקה חביבה ומושקעת לילדים בגיל הרך. עוד שתי הפקות לגיל הרך, בסדרת צוציקים וצוציקיות בהפקת תהילה קרניאל, אחת לבנים והשנייה לבנות. חגיגה מוזיקלית, שזורת תכנים ומסרים יהודיים, מלווה משחק ותנועה. טל' 1-700-704120.

חדש במוזיקה

נועם הפקות מגישים את מלאכי השרת, תקליט חדש של אברמי רוט, ולצידו את כי שימחתני, תקליט רביעי של ניגוני בית פרמישלאן, שבו רוט משמש סולן. כמו-כן הופיעו עוד שתי קלטות-שמע בסדרת חבורת מצוות: מס' 12 - במפרץ הפרסי, ו-13 - הקשר הסיני. טל' 02-5374144.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)