חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:36 זריחה: 6:12 י"ז באדר א' התשפ"ד, 26/2/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1185 - כל המדורים ברצף
"מלוך על העולם כולו"
יש חדש
המציאות אינה מפריעה לקיום מצווה
ראש-השנה
רק תקיעה אחת
השטן התבלבל
נתקע בשבת
לב זך
סיפור של סנגוריה לראש-השנה
בבית או בישיבה?

בית-הכנסת הפתוח

צעירי-חב"ד הרחיבו השנה את מפעל 'בית-הכנסת הפתוח'. בתי-חב"ד ברחבי הארץ הקימו כמאתיים מנייני-תפילה מיוחדים לראש-השנה וליום-הכיפורים, לציבור שאינו רגיל ללכת לבית-הכנסת כל ימות השנה. שליחי חב"ד גם נותנים לציבור הסבר מסודר לאורך התפילה. התפילות נערכות במאהלים גדולים וממוזגים, באולמות ציבוריים ובבתי-חב"ד. פרטים באתר www.kipur.org.

מזכים בשופר

ביום ב של ראש-השנה יֵצאו אי"ה חסידי חב"ד לזַכות יהודים במצווה הגדולה של תקיעת שופר. פעילות זו נעשית על-פי בקשתו הידועה של הרבי מליובאוויטש, שקרא לזַכות את המוני בית-ישראל ב'מצוות היום'. חסידי חב"ד יבקרו אצל המאושפזים במרכזים הרפואיים, אנשי כוחות הביטחון, קשישים בבתי-אבות, עולים חדשים ואף אסירים בבתי-כלא, ויאפשרו להם לשמוע תקיעת שופר.

עיון בעבודת היום

בית-המדרש לקודשים במעלה הזיתים מזמין את הציבור ליום-עיון מיוחד בעניין עבודת יום-הכיפורים שיהיה אי"ה ביום שלישי ד' בתשרי, בשעה 4 אחה"צ, בהשתתפות הגאון הרב זלמן-נחמיה גולדברג והגאון הרב שלמה פישר. טל' 054-5464408.

סמינר יום-הכיפורים

הארגון אשנב לחב"ד מארגן בכפר-חב"ד סמינר יום-הכיפורים, באווירה המרוממת והמיוחדת של הכפר. הסמינר נועד לגברים ולנשים. הרשמה מראש חובה בטל' 050-8636355.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)