חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:50 זריחה: 5:36 ט"ו בסיון התשפ"ד, 21/6/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1183 - כל המדורים ברצף
נפוצו מעיינותיו חוצה
יש חדש
יהודי כאישון העין
ביכורים
שנינו עפר ואפר
מתנה מקורית
גאולה בשמחה
יוקר המצווה
סדר חסידות בין הסדרים
שופר של אלול

התוועדויות ח"י באלול

ביום שני הקרוב יחול ח"י באלול, יום-הולדתם של שני 'המאורות הגדולים' – הבעש"ט ורבנו הזקן, בעל התניא והשולחן-ערוך. ביום הזה הבעש"ט גם נתגלה לעולם והחל להפיץ בגלוי את אור החסידות. לרגל יום זכאי זה יהיו בקהילות חב"ד ובבתי-חב"ד ברחבי הארץ התוועדויות חסידיות, והציבור מוזמן.

עזרה לנזקקים

הכול מכירים את מנהג 'קמחא דפסחא', המיועד לסייע לנזקקים לקראת חג-הפסח, אולם גם חגי תשרי המתקרבים מחייבים הושטת יד עוזרת למשפחות הנזקקות. בתי-חב"ד ברחבי הארץ נערכים למבצעים מיוחדים של חלוקת מזון למשפחות האלה, כדי לאפשר להן לחגוג את חודש החגים. לנוכח המצוקה הגוברת חשוב לתרום בעין יפה ולחשוב על המשפחות שבלי עזרתנו יתקשו לחגוג את החגים כראוי.

עצרת זיכרון ממלכתית

היישוב היהודי בחברון מזמין את הציבור לעצרת זיכרון ממלכתית לציון שמונים שנה לפרעות תרפ"ט. העצרת תהיה אי"ה ביום שני, י"ח באלול (7 בספט'), והיא תיפתח בשעה 10 בבוקר במרכז גוטניק בחברון, בכינוס מיוחד שכותרתו: הטרור הערבי והמדיני: שורשיו, תומכיו ואיך מנצחים אותו. בשעה 5 אחה"צ תהיה עלייה לבית העלמין העתיק בחברון, במעמד יו"ר הכנסת, שר ההסברה, רבנים, ח"כים, ניצולי הפרעות ועוד. מנחה: אבי רט. פרטים והסעות בטל': 02-9961311, 052-3144447.

אריה בירושלים

אריה ברחובות ירושלים הוא ספר קומיקס לילדים, המספר את סיפורו של הצדיק הירושלמי הרב אריה לוין, 'רב האסירים'. כתבה ואיירה עדי דוד. טל' 02-6520427.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)