חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:17 זריחה: 6:01 ט"ז בניסן התשפ"ד, 24/4/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1178 - כל המדורים ברצף
משפט אין עושים בכיכרות
יש חדש
"אתה הראת לדעת"
ימות המשיח
כבוד בלי תנאים
תנאי שהופר
אין צורך לטרוף
מוטב לפחד
חברים בדם
מקווה טהרה

מחזור ב לקייטנות חב"ד

בימים האלה נפתח המחזור השני של קייטנות חב"ד, שבתי-חב"ד מפעילים ברחבי הארץ. הקייטנות מיועדות לכל ילדי ישראל, תלמידי בתי-ספר ממלכתיים וממלכתיים-דתיים כאחד. רשת קייטנות חב"ד היא הגדולה בישראל, ופועלות בה כמאתיים קייטנות. הקייטנות מעניקות לילדים שפע של חוויות לצד תכנים וערכים, ברוח חסידית עליזה ותוססת. פרטים בבית-חב"ד המקומי.

תאטרון ערכי

תאטרון 'המעיין – במה עם נשמה', המתמחה בהפקות חינוכיות לבתי-הספר במגזר הדתי, מזמין מנהלי בתי-ספר ממלכתיים-דתיים ומנהלי תלמודי-תורה לצפות ב'הכול א-א' – הצגה חדשה ומשעשעת לכיתות א עד ו, בנושא השמחה והביטחון בה'. הצפייה בימים י"ג-י"ד במנחם-אב, ברמת-גן. טל' 052-3420037.

מבצע יוחנן

הסופרת נ' צביאלי מגישה את מבצע יוחנן, הספר החמישי בסדרת הבלשים המותחת והמצחיקה, המספרת על חוויותיה של חבורת ילדים המתגוררת סמוך לחומת העיר יפו. כמו-כן יצא-לאור הצוללת הצהובה, מסע תת-ימי מהנה ומחנך. הספרים באישור הוועדה הרוחנית. טל' 050-4132200.

סיפורו של ניגון

הפקה משותפת לניצוצות של קדושה ולהיכל הנגינה – סיפורו של ניגון. הכנר החסידי ר' מרדכי ברוצקי ובניו, ומקהלת תלמוד-תורה חב"ד ברחובות, מגישים סדרה של ניגונים והסיפורים שמאחוריהם, בהפקת וידאו מרגשת. טל' 052-5905781.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)