חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:45 זריחה: 5:50 י"ד בתמוז התשפ"ד, 20/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1167 - כל המדורים ברצף
פתאום זו ארץ-הקודש
יש חדש
מציאות המצווה – המציאות היחידה
הונאה
סדר עדיפויות
שכר התמימות
עומק הידיעה
אין שתי יראות
נפילת הרובע ושחרורו המחודש
פניות בצמתים

סיום הרמב"ם היומי

ביום רביעי, כ"ו באייר, יסתיים מחזור הלימוד העשרים ושבעה של הרמב"ם היומי, וייפתח מחזור הלימוד העשרים ושמונה. כמו-כן יסתיים ביום זה המחזור התשיעי בלימוד פרק אחד ליום (מסלול לימוד לשלוש שנים), וייפתח המחזור העשירי. את לימוד הרמב"ם היומי תיקן הרבי מליובאוויטש, ומעלתו המיוחדת היא, שהמוני בית-ישראל לומדים יחדיו את כל הלכות התורה. חגיגות הסיום ייפתחו ביום הסיום ליד ציון הרמב"ם בטבריה, בשעה 7 בערב, ולאחר מכן יהיה אירוע חגיגי במלון החוף השקט בעיר.

עלון לוח השיעורים

מטה הרמב"ם היומי, שעל-יד צעירי-חב"ד, הפיק לוח-לימוד למחזורים החדשים. כמו-כן יצא-לאור עלון הסברה על חשיבותו הגדולה של לימוד הרמב"ם היומי. את העלון ולוח הלימוד מפיצים בתי-חב"ד ברחבי הארץ ואפשר להשיגם גם בטל' 072-2770100.

פעמוני צדקה

ארגון פעמונים הכריז על השבת הזאת שבת להעלאת המוּדעות למניעת נפילה כלכלית, לצריכה נמוכה וליציבות כספית, בסימן הציווי "והחזקת בו" הכתוב בפרשה, שהוא היסוד של מצוות הצדקה. נציגי 'פעמונים' יבקרו בבתי-הכנסת וידרשו בנושא.

הושלמה רכבת המצוות

חברת ניצוצות של קדושה מגישה את ההפקה השישית והאחרונה בסדרה לילדים רכבת המצוות. המסע עם 'נֹח הקטר' מתקדם לעבר ירושלים ובית-המקדש, ובדרך הילדים לומדים על עבודת המקדש וכיצד מקרבים את בניינו. טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)