חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:40 זריחה: 6:06 כ"ב באדר א' התשפ"ד, 2/3/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1164 - כל המדורים ברצף
תוכן למושג 'מדינה יהודית'
יש חדש
כבר מרגישים את העתיד
לימוד התורה
גודל החסיד
למה למהר?
עולם התיקון
מטבע למטרה
"הנאצי לא יבוא"
הוצאות לעניין מעשר

סיוע לפצועים

קבוצה של כעשרה פצועים קשה ממלחמות ישראל ומנפגעי הטרור חזרה ערב הפסח ממסע של עשרה ימים בעיר הסקי אספן בקולורדו, ששם השתתפו בפרוייקט מיוחד שפותח בעבור הצבא האמריקני, לשיקום נכים קשים על-ידי סקי. את הביקור ארגנו צעירי חב"ד למען נפגעי הטרור ושליח חב"ד באספן, הרב מנדל מינץ.

זוכרים ושרים

לאחר ההצלחה הגדולה בשנים שעברו, גם השנה יוזמים משפחות שכולות ונפגעי טרור ערב של התייחדות עם חללי צה"ל ברוח יהודית-דתית. הערב יהיה אי"ה ביום שני הקרוב, ג' באייר, בשעה 8 בערב, בבנייני-האומה בירושלים. לצד אמני זמר, שישירו שירי נשמה חסידיים, יישאו דברים גם הרב הראשי לשעבר, הרב ישראל-מאיר לאו, הרב ירחמיאל וייס מישיבת 'מרכז הרב', ויסופרו סיפורי הגבורה של אהרן קרוב, שנפצע קשה במבצע עופרת יצוקה, ורועי קליין הי"ד, שנפל במלחמת לבנון השנייה.

אוסף העשור

חברת גרינטק הפיקה את אוסף העשור – שלושה תקליטים ובהם מבחר משיריו של ענק הזמר החסידי אברהם פריד. בין השירים גם הלהיטים 'אני חושב עליכם', 'עלה קטן', 'מוריה' ו'רק תפילה', שמעולם לא הופיעו באלבום מסודר של פריד עצמו. באוסף שלושים משיריו הבולטים, שיצאו בעשור האחרון. טל' 1-700-704120.

תקליטורים להרפיה

הילדים מתקשים להירדם? אולי התקליטור בידך אפקיד רוחי, של הגב' מרגלית שרפר, יעזור להם. זה תקליטור הרפיה לשינה טובה ורגועה, שנעשה בסיועו של המוזיקאי החסידי גיל עקיביוב. יש גם תקליטור לנשים ולנערות – אבקשה טוב לך. טל' 052-3003232.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)