חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:25 י"ז בכסליו התשפ"ד, 30/11/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1157 - כל המדורים ברצף
"לא יכרע ולא ישתחווה"
יש חדש
עמלק שואף לנתק
פורים
למה חמישים
'נבואה' שנקטעה
המהות האמיתית
בזכות עמלק
ב'עבריידיש' זה נשמע יותר טוב
מתנות לאביונים

שמחת פורים לעם-ישראל

צעירי-חב"ד ערוכים למבצע הגדול של הבאת שמחת פורים להמוני בית-ישראל. תשומת-לב מיוחדת תיוחד להבאת שמחת החג לכאלף משפחות אלמנות צה"ל ואלפיים ושבע-מאות משפחות נפגעי הטרור. כל משפחה כזאת תזכה בפורים לביקור מיוחד של נציגי חב"ד, שיביאו לה משלוח-מנות מהודר ויביעו את תחושות ההזדהות של כל עם-ישראל עם כאבה. כמו-כן יזכו צעירי-חב"ד במצוות החג את כוחות הביטחון, מאושפזים במרכזים הרפואיים, קשישים, אסירים וכו'.

עזרי פורים

המרכז לעזרי שליחות של צעירי-חב"ד הפיק לקראת פורים שלל הפקות מיוחדות: מגילת אסתר בפורמט קטן ומתקפל, מגילת אסתר בפורמט של חוברת, משלוחי-מנות מגוּונים, והפקה מקורית לעידוד ילדים להקשיב לקריאת המגילה – סרט פנטומימה מיוחד שמוקרן בחלקים בין פרקי המגילה, ושומר על תשומת-ליבם של הילדים. כל העזרים האלה משוּוקים באמצעות בתי-חב"ד.

חתונה עם הכוהנים

הזמר החסידי שלמה כהן מגיש את מראה כהן – תקליט שירי חתונה, עם תזמורתו של עמי כהן. מגוון שירי חתונה בביצוע מיוחד ומרגש. טל' 1-700-704120.

ספרי ילדים

הוצאת פלדהיים מגישה מבחר ספרים חדשים לילדים: סבתא שמחה, דוד נחמיה והאבן המוזרה בגינה, מאת יפה גנז; ציור בינה גבירץ. איזה גולם, מאת גולד – עלילה מצויירת המבוססת על סיפורי הגולם מפראג. טל' 02-6513947.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)