חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:52 זריחה: 5:57 י"א בחשון התשפ"א, 29/10/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1154 - כל המדורים ברצף
כל יום הקול שלך מכריע
יש חדש
כל התורה עניין אחד
אמונה בה'
מי מקדים שלום
בארבע עיניים
לתקן עולם
כוחה של מצווה
'סעודת יתרו' של עדת תוניס
ביעור פירות שביעית

כינוס השלוחות

השבוע נפתח הכינוס העולמי של השלוחות – נשות השלוחים מכל קצווי תבל. הכינוס נערך במרכז חסידות חב"ד בברוקלין, ניו-יורק. הוא מתקיים בכל שנה סמוך לכ"ב בשבט, יום-השנה להסתלקות הרבנית חיה-מושקא שניאורסון, רעייתו של הרבי מליובאוויטש. כאלף שלוחות, מכל קצוות תבל, באות לכינוס והן ידונו בבעיות המיוחדות שעמן מתמודדת שליחת חב"ד, מחינוך הילדים במקומות נידחים ועד פעילות ציבורית בקרב נשים ובנות.

שבת של מוּדעות

עמותת 'תניא – מוּדעות עצמית ביהדות' מזמינה את הציבור לשבת במלון כינר, עם הרב יאיר כלב, שתיוחד ל'אהבת ישראל'. שבת פרשת משפטים, כ"ו-כ"ז בשבט (20-21.2.09). פרטים והרשמה טל' 6169770-052 או באתר www.tanyaor.com.

ספר-תורה לזיכרון

ביום שני הקרוב, כ"ב בשבט, יוכנס לבית-כנסת חב"ד בקצרין ספר-תורה לזכרה של אישה ניצולת שואה, שאיבדה שם את כל משפחתה והיא עצמה לא זכתה לילדים. היא הניחה חלק מסויים מירושתה לאחייניתה, הגב' שפרה גולומבוביץ'-מרוזוב מכפר-חב"ד, וזו החליטה לכתוב את ספר-התורה לעילוי-נשמתה. טל' 9606237-03.

ספרי ילדים

הוצאת פלדהיים מגישה מבחר ספרים חדשים לילדים: חלומות מתוקים, מאת צ' קרן-אור, ציירה רחלי דוד – ספר לילדי הגן וגיל הקריאה, על מידות טובות. ספר אחד ושני ילדים, מאת אמה של לאה'לה, ציורים רות בייפוס – ספר שמלמד ילדים לקבל החלטות ולבצען. טל' 02-6513947.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)