חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:09 זריחה: 6:14 ד' בניסן התשפ"ד, 12/4/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1153 - כל המדורים ברצף
השאירו את התחפושות לפורים
יש חדש
לרדת כדי להגיע לטוב האמיתי
אמונה
זלזול בארץ-ישראל
הנצר אחרון
מקור התזונה
כמו סיר ומכסה
פירות הארץ מפרי הארץ
פירות של שביעית

להודות על הניסים

הרבנות הראשית לישראל קוראת לקבוע את השבת הזאת, שבת שירה, להודיה לקב"ה על הניסים והנפלאות שעשה לעם-ישראל במערכה האחרונה בדרום. רבני ישראל נקראים לשאת דרשות על הניסים ולבטא את הצורך להודות לקב"ה על חסדיו. כמו-כן הציבור נקרא לומר מזמורי תהילים כמו 'מזמור שיר ליום השבת', 'מזמור לתודה' ו'הודו לה' כי טוב' בשעת פתיחת ההיכל.

כינוס הרבבה

ביום שלישי השבוע, ערב יום ההילולא י' בשבט, אמור להתכנס באולם יד-אליהו בתל-אביב הכינוס הארצי של תלמידי רשת אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש, רשת החינוך של חב"ד, הקרויה על שמו של בעל ההילולא, הרבי הריי"צ מליובאוויטש. ברשת לומדים השנה יותר מאחד-עשר אלף תלמידים, ועל אלה יש להוסיף אלפי ילדים הלומדים בגני חב"ד ברחבי הארץ. להרשמה למוסדות הרשת טל' 03-9606889. פרטים באתר www.reshet.org.il.

התלמידות נוסעות

לאחר ההצלחה בשנים הקודמות יוצאת גם השבוע נסיעה של קבוצת תלמידות כיתות י-יב בתיכון ובנות סמינר לחצר הרבי מליובאוויטש, לקראת כ"ב בשבט, יום פטירתה של הרבנית חיה-מושקא. קבוצת התלמידות, המונה מאה ושישים בנות, תשתתף בכינוס העולמי של בנות חב"ד, במסגרת כינוס השלוחות העולמי. את התלמידות מלווה המשפיע הרב אהרן-אליעזר צייטלין.

החבורה מחלצת

נועם הפקות ממשיכים בהפקת הסדרה חבורת מצוות, ועכשיו תקליטור 22 – במבצע חילוץ תורכי. בני החבורה הוגים תכנית לחילוצו של משגיח הכשרות באיסטנבול, שהושלך לכלא על לא עוול בכפו. תקליטור שמע. טל' 02-5374144.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)