חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:37 זריחה: 5:38 י"ד באייר התשפ"ד, 22/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

נושאים נוספים
שיחת השבוע 1126 - כל המדורים ברצף
לטפל בבורות האמיתית
יש חדש
לגלות את האור שבתוך ה'מצר'
גלות וגאולה
פשטידת שלום-בית
דין פרוטה
מקדש משמים?
כשיבוא המשיח
לפתוח צוהר אל הסיפור
סעודת-מצווה בתשעת הימים

סיומי מסכת ברדיו

ידוע המנהג החסידי לערוך ב'תשעת הימים' סיומי מסכת, כדי להוסיף שמחה של מצווה המותרת בימים האלה. הרבי מליובאוויטש קרא לערוך את הסיומים בכל מקום, ולזכות בהם את המוני בית-ישראל. סיומים ייערכו אי"ה גם ברשתות הרדיו. בקול חי (93 ו-92.8): במוצאי שבת בשעה 9:30 בערב, מדי יום בשעה 6:50 בערב, וביום שישי בשעה 1:05 בצהריים. ברשת מורשת (98.4, 100.7) של 'קול ישראל': במוצאי שבת בשעה 10 בערב, מדי יום בשעות משתנות, וביום שישי בשעה 4:45 אחה"צ.

מחזור שני לקייטנות חב"ד

בימים האלה נסתיים בהצלחה המחזור הראשון של קייטנות חב"ד, שמפעילים בתי-חב"ד ברחבי הארץ. בקייטנות האלה משתתפים כל ילדי ישראל, תלמידי בתי-ספר ממלכתיים וממלכתיים-דתיים כאחד. בערים רבות יהיה גם מחזור שני, וההרשמה בעיצומה. רשת קייטנות חב"ד מעניקה לילדים שפע של חוויות לצד תכנים וערכים, ברוח חסידית עליזה ותוססת. פרטים והרשמה בבית-חב"ד המקומי.

הכרת המקדש

הופיע הסרט בית-המקדש בפתח האם אתה מוכן, בפורמט DVD, על ענייני המקדש, בהפקת תודעת בית-המקדש. הסרט הוא בן שלושה חלקים, באורך כללי של שעתיים. יש בו הרקע ההיסטורי של המשכן והמקדש, תבנית הבית, המזבח וכו', וכמו-כן הסבר על עבודת הקרבנות, שירת הלוויים ועוד. התקליטור קיים גם בגרסה אנגלית וספרדית, בקריינות מקצועית. טל' 052-7655723.

מבט למרחוק

הופיעה מהדורה חדשה ומרהיבה של הספר מבט למרחוק, מאת הסופרת והמשוררת בלה גולומבוביץ. הספר מגיש בחרוזים סיפורים הקשורים לרבי שניאור זלמן בעל התניא. טל' 03-9606303.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)