חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:24 ט"ז בכסליו התשפ"ד, 29/11/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

נושאים נוספים
שיחת השבוע 1120 - כל המדורים ברצף
התיקון לחטא המרגלים
יש חדש
כגודל הטעות, גודל ההפרשה
ארץ-ישראל
פירות בארץ
הזדמנות שהוחמצה
השפע העצום
גשמיות ורוחניות
מאוהב בפירות הארץ
קבלת קדושת שבת

מחזור חדש ברמב"ם היומי

באירוע חגיגי בטבריה, ליד ציון הרמב"ם, נערך ביום ראשון השבוע סיום מחזור הלימוד העשרים ושישה של הרמב"ם היומי, שנתקן על-ידי הרבי מליובאוויטש. בימים האלה נערכות חגיגות הסיום המקומיות בכל רחבי תבל, ועוד יהודים מצטרפים ללימוד היומי המיוחד, שמאפשר להקיף את כל הלכות התורה בשנה אחת. את לוח הלימוד היומי אפשר להשיג במטה הרמב"ם היומי, שעל-יד צעירי-חב"ד, טל' 072-2770100.

רשת קייטנות חב"ד

נפתחה ההרשמה למחזור הראשון של קייטנות חב"ד, שבתי-חב"ד מפעילים ברחבי הארץ. הקייטנות מיועדות לכל ילדי ישראל, תלמידי בתי-ספר ממלכתיים וממלכתיים-דתיים כאחד. רשת קייטנות חב"ד היא הגדולה בישראל, ופועלות בה כמאתיים קייטנות. הקייטנות מעניקות לילדים שפע של חוויות לצד תכנים וערכים, ברוח חסידית עליזה ותוססת. פרטים והרשמה בבית-חב"ד המקומי.

ניגון ביישוב הדעת

הינדיק הפקות מגישים את יישוב הדעת, פרוייקט חדש של הגיטריסט והמלחין נדב מנחם בכר, המנסה להעביר לציבור את הפשטות והאמת של הניגון החסידי. בתקליט החדש מבחר ניגוני חב"ד, ובהם ביצוע מוקלט ראשון לניגון 'אזמר בשבחין', לצד עוד ניגונים מקוריים. טל' 052-52068686.

ספרי ילדים

הוצאת פלדהיים מגישה את בית ה' נלך - ספר לילדים בפורמט אלבומי, שבו הלכות הקשורות בבית-הכנסת לצד ציורים מרהיבים. מה קרה לאש – סיפור לפעוטות על האש, סכנותיה ותועלתהּ. איורים בפלסטלינה. מה הייתם עושים במקומו – ספר המשך ל"מה הייתם עושים במקומי". מיקבץ של דילמות הקשורות לחגי ישראל. טל' 02-6513947.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)