חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:40 זריחה: 6:07 כ"א באדר א' התשפ"ד, 1/3/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1116 - כל המדורים ברצף
הילדים ממחישים אחדות
יש חדש
התאחדות האורות לעתיד לבוא
ל"ג בעומר
כיצד נעשים צדיק
התגלות בחתונה
נפתח הצינור
ראייה ושמיעה
עלה לנגן ולא ירד
נטילת ידיים בשבת

כל הארץ תהלוכות

כשמונה-מאות תהלוכות אמורות להיערך בל"ג בעומר ברחבי הארץ. למעשה, אין עיר ועיירה שבה לא מתקיימת תהלוכה, לצד מאות תהלוכות המתקיימות בכפרים וביישובים. בתי-חב"ד בארץ נערכו בשלל תכניות ורעיונות מקוריים כדי למשוך את לב הילדים ולהעביר אליהם את המסר המיוחד של ל"ג בעומר. כל ילד זכה לקבל את הספרון החדש שיצא-לאור על-ידי צעירי-חב"ד – משפחה אחת – שבו סיפורים על אהבת-ישראל.

קורס "בסוד הפרשה"

לקראת תחילת הקריאה בספר במדבר נפתח מחזור חדש של הקורס 'בסוד הפרשה', המאפשר לציבור ללמוד בעיון סוגיות מרכזיות בפרשיות השבוע. הקורס מתקיים על-ידי בתי-חב"ד ברחבי הארץ. כל משתתף מקבל חוברת מקורות מהודרת ומושקעת, שבה דפי מקורות המלווים כל שיעור ועוד. בקורס הנוכחי יידונו ערכים מרכזיים כמו חינוך ילדים, שמרנות וקדמה, שוויון וייחודיות, במבט יהודי על-פי מסעות בני-ישראל במדבר. הקורס מופק על-ידי בית-חב"ד המרכזי באר-שבע, ומופץ לבתי-חב"ד באמצעות מרכז צעירי-חב"ד.

ספרות יהודית ברוסית

מדף ספרי היהדות בשפה הרוסית התעשר בשני ספרים חדשים, פרי עטו של הרב אריה-לייב דמיחובסקי. הראשון, אנציקלופדיה ליהדות – יותר מאלף ומאתיים ערכים ומושגים, המוסברים בבהירות גם למי שאין לו רקע מוקדם בענייני יהדות. הספר השני, רעיונות וביאורים נבחרים לפרשיות השבוע – גם הוא נועד לציבור המתעניינים מקרב יוצאי ברית-המועצות לשעבר. טל' 054-4524969.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)