חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:50 זריחה: 5:42 ח' בתמוז התשפ"ב, 7/7/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

יום זכאי

השבת, כ"ף במרחשוון, יחול יום-הולדתו של אדמו"ר הרש"ב (רבי שלום-דובער) מליובאוויטש, נשיאה החמישי של חסידות חב"ד (נולד בשנת תרכ"א). הוא ייסד את ישיבת 'תומכי-תמימים' וקבע את ייעודם של תלמידיה להיות 'נרות להאיר' ומי שינהלו את 'מלחמת בית-דוד' ביובל שלפני ביאת משיח-צדקנו. הרבי מליובאוויטש קרא להיכנס ביום זה לבניין של 'תומכי-תמימים', להתפלל שם וללמוד מתורתו של בעל יום-ההולדת. בתי-חב"ד ברחבי הארץ עורכים התוועדויות מיוחדות לציון יום זכאי זה.

הכינוס הארצי

ביום ראשון הקרוב, כ"א במרחשוון, יהיה אי"ה הכינוס הארצי ה-44 של חסידי חב"ד בארץ, באולם היכל התרבות, רח' השריון 1, נס-ציונה, בשעה 7 בערב. כינוס מסורתי זה זכה לעידודו של הרבי מליובאוויטש, שאף נהג לשגר אליו מכתב מיוחד. הכינוס מתווה את קווי-הפעולה של חסידי חב"ד בשנה הנוכחית, והוא גם משמש מעמד קבלת-פנים לחוזרים מהשהייה בחודש החגים בחצר הרבי מליובאוויטש. במרכז הכינוס השנה יעמוד נושא האחדות של כל חסידי חב"ד, וכמו-כן יותוו דרכי-פעולה לסיוע לשכבות המצוקה.

שבת חברון

מחדשי היישוב היהודי בחברון מזמינים את המוני בית-ישראל להתארח בשבת הבאה, פרשת חיי-שרה, בקריית-ארבע ובחברון, לתפילות, לסעודות שבת משותפות ולסיורים מודרכים באתרים היהודיים בחברון. ביקוריהם של המוני ישראל יש בהם לעודד את רוחם של חלוצי חברון. טל' 02-9965333.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)