חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:40 זריחה: 5:37 י"ט באייר התשפ"ד, 27/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1103 - כל המדורים ברצף
מי פוסח על שתי הסעיפים?
יש חדש
מלכות הארץ ומלכות שמים
עשירות
אב משותף
אמונה פשוטה
וקרב פזורינו
ניסיון העושר
"איננו מבינים את תהליכי הגשם"
פתילי ציצית כשרים

לפקוח עין ולהאמין

בעקבות האזהרות של גורמי הביטחון בישראל על כוונות של ארגוני הטרור לפגוע במוסדות יהודיים ברחבי העולם, הגבירו שלוחי חב"ד ברחבי העולם, ובמיוחד במקומות שבהם יש ריכוז גדול של צעירים מישראל, את האבטחה. השלוחים מסרו כי יש היערכות להידוק האבטחה באירועים הגדולים של ליל הסדר. עם זה, ידועה שיטתו של הרבי מליובאוויטש שאין לפחד ואין להפחיד, אלא יש לעשות את כל הדרוש לשמור על הביטחון, אבל העיקר הוא הביטחון בקב"ה, ש"לא ינום ולא יישן שומר ישראל".

השלוחות מתכנסות

כמאתיים וחמישים שלוחות חב"ד ברחבי הארץ מתכנסות השבת במלון ניר-עציון, לשבת מאחדת ומחממת. השלוחות, שיצאו עם בעליהן להפעיל את בתי-חב"ד ברחבי הארץ, יקיימו במהלך השבת התוועדויות וסדנאות בעניינים הקשורים לעבודתן המיוחדת. בכינוס יתקבלו החלטות להגברת הפעילות להפצת התורה והחסידות בקרב ציבור הנשים בארץ. את הכינוס מארגן אגף הסניפים בצעירי-אגודת-חב"ד, כחלק מפעולותיו להגברת תחושת האחדות בקרב השלוחים ובני-משפחותיהם.

רישום לרשת

רשת בתי-ספר וגני חב"ד, אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש, מזכירה לציבור להזדרז לרשום את הילדים לגני-הילדים ולבתי-הספר. הביקוש למוסדות הרשת גדל והולך, ובשנה האחרונה רשמה הרשת עלייה של כשמונה אחוזים במספר התלמידים. הורים רבים מעוניינים להעניק לילדיהם חינוך במוסדות חב"ד, המלוּוה בשמחה חסידית ואהבת-ישראל. הרשת פתחה קו טלפון ארצי לרישום לבתי-הספר והגנים – 1599500220. פרטים על המוסדות אפשר למצוא גם באתר הרשת www.resher.org.il.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)