חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 18:33 זריחה: 6:32 י"ח בתשרי התשפ"ב, 24/9/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1099 - כל המדורים ברצף
למחוק את תרבות הרצח
יש חדש
התכלית – להפוך חושך לאור
אין עוד מלבדו
למצוא את הנקודה
המומחה האלמוני
הכוח לגאול
עוד פירוש
מקליט שיעורים ב-2:30 לפנות בוקר
קדושת שביעית בפירות

כינוס השלוחות

ביום חמישי השבוע נפתח הכינוס העולמי של 'השלוחות' – נשות השלוחים מכל קצווי תבל. הכינוס נערך במרכז חסידות חב"ד בברוקלין, ניו-יורק. הוא מתקיים סמוך לכ"ב בשבט, יום-השנה העשרים להסתלקות הרבנית הצדקת חיה-מושקא שניאורסון, רעייתו של הרבי מליובאוויטש. מאות שלוחות, מכל קצוות תבל, מגיעות לכינוס וידונו בבעיות המיוחדות שעמן מתמודדת שליחת חב"ד, מחינוך הילדים במקומות נידחים ועד פעילות ציבורית בקרב נשים ובנות.

עצרת תפילה בחברון

ביום חמישי השבוע, כ"ד בשבט, יחול יום ההילולא ה-120 של הרבנית מנוחה-רחל סלונים, בתו של אדמו"ר האמצעי מליובאוויטש, הטמונה בחברון. עלייה המונית לקברה ועצרת תפילה תחל בע"ה בשעה 4:30 אחה"צ, ובשעה 7 בערב תהיה התוועדות מרכזית בבית רומנו. פרטים בטל' 1800-400-456.

הפקות חדשות

בעקבות הצלחת הפרקים הקודמים, חברת ניצוצות של קדושה מגישה עוד הפקה חדשה לילדים בסדרת רכבת המצוות. אגב המסע עם 'נח הקטר' לומדים הילדים להכיר את עולם ההכנות לשבת. טל' 1-700-700015.

חדש במוזיקה

חברת גרינטק מגישה את עת רקוד, מארז של ארבעה תקליטורים של ניגונים עתיקים מחצרות חסידיות רבות. הניגונים מנוגנים על-ידי תזמורת נגינה האמריקנית. הזמר מאיר בנאי מגיש את 'שמע קולי' – אלבום שכולו שירי קודש, בביצועו המיוחד. השיר "לך א-לי תשוקתי" זוכה לפופולריות רבה גם בציבור הרחב.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)