חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:42 זריחה: 5:52 י"ח בתמוז התשפ"ד, 24/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

נושאים נוספים
שיחת השבוע 1098 - כל המדורים ברצף
לא לעצור את הצמיחה
יש חדש
איך הופכים את המר למתוק
עמלק
הגאולה מתעוררת
שחרור מהיר
שיר חדש
ויזה מהקב"ה
לנטוע את ערכי הארץ
קליפת אתרוג מסוכרת

שבת אחת, עולם אחד

שלוחי חב"ד ברחבי העולם מקיימים השבת פעילות מיוחדת, בססמה "שבת אחת, עולם אחד". זו קריאה להמוני בית-ישראל להקדיש את השבת לערכי היהדות והמשפחה. לצורך זה הופקה ערכה מיוחדת על השבת, הכוללת את ברכת הדלקת הנרות, נוסח הקידוש ועוד – עם תרגום לשפת המדינה. הערכות מופצות במאות-אלפי עותקים, והן קוראות ליהודים לנסות לטעום את טעמה של השבת היהודית. פרטים על המבצע אפשר למצוא באתר oneshabbatoneworld.com.

יריד בתי-הכנסת

אגודת חסידי חב"ד מארגנת יריד קהילות ובתי-כנסת, שבו יוצגו אלפי פריטים המשמשים את הקהילות ובתי-הכנסת. היריד יהיה אי"ה בכ"ד שבט (31.1) בשעה 4 אחה"צ, במאהל ענק שיוקם בכפר-חב"ד. המבקרים ייהנו ממגוון רחב, מריהוט וארונות קודש ועד מכשירי מטבעות למזגנים וציוד מיסוך לשיבוש הקליטה בטלפונים ניידים בבית-הכנסת, והכול במחירים אטרקטיביים במיוחד. כמו-כן יהיו במקום מושבי דיון על דרכים יצירתיות לפיתוח מרקם החיים בקהילות ובבתי-הכנסת. הכניסה חופשית. לפרטים והרשמה להצבת דוכן: ישראל – 054-8404555.

רבבת תלמידים

ביום רביעי השבוע, ערב יום ההילולא י' בשבט, אמור להיערך באולם יד-אליהו הכינוס הארצי של תלמידי רשת אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש, רשת החינוך של חב"ד, שנושאת את שמו של בעל ההילולא, הרבי הריי"צ מליובאוויטש. רשת בתי-הספר רשמה השנה גידול חד, ולומדים בה 10900 תלמידים. על אלה יש להוסיף אלפי ילדים הלומדים בגני חב"ד ברחבי הארץ. להרשמה טל' 03-9606889. פרטים באתר www.reshet.org.il.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)