חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:54 זריחה: 6:55 כ"א בחשון התשפ"ב, 27/10/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1091 - כל המדורים ברצף
"כי הנה המלכים נועדו"
יש חדש
להפוך 'אחר' ל'בן'
רבי וחסיד
תנומה יקרה
חלום או מציאות
למה שמונה
אור מאחורי החושך
על הניסים ועל החנוכיות
מהלכות חנוכה

אור פי שלושה

הפעילות להבאת אור וחנוכה להמוני בית-ישראל תוכפל השנה פי שלושה – כך החליטו צעירי-חב"ד עם איגוד תלמידי ישיבות חב"ד. בימים האלה נערך גיוס מלא של כל חסידי חב"ד ושל כל התומכים והמסייעים, כדי להגיע לכל פינה בארץ ולהאיר את הלבבות בנרות החנוכה. הפעילות המיוחדת השנה נערכת לעילוי-נשמתם של שלושת תלמידי הישיבה, שנהרגו אשתקד בתאונת-הדרכים, בהיותם בדרך להבאת אור החנוכה לחיילי צה"ל באזור אילת – משה גולן, יונתן ביטון ולוי הנדל ע"ה.

צעירי חב"ד הכינו השנה כמות גדולה ביותר של חנוכיות ונרות, חנוכיות להרכבה על כלי-רכב וחנוכיות-ענק, להצבה במרכזי הערים. השאיפה היא שהארץ כולה תואר באור החנוכה ויהיה 'פרסומי ניסא' שעוד לא היה כמותו.

האור ינצח

ביום חמישי בערב, נר שלישי של חנוכה, יקיים מטה צעירי-חב"ד למען נפגעי הטרור פעילות ארצית בססמה האור ינצח. בכל רחבי הארץ יהיו אי"ה הדלקות נר חנוכה מרכזיות, בסימן הזדהות עם משפחות נפגעי הטרור. בערב הזה ידליקו את הנרות נציגי המשפחות, ובכך יפגינו את נחישותו של עם-ישראל לגבור על כל הקשיים ולהוסיף לשאת את אור האמונה והביטחון בה'.

אור לעולים

אגף העלייה של צעירי-חב"ד מקיים סדרת הופעות מיוחדות בעבור ציבור העולים מחבר המדינות. מתחילת השבוע מופיע הצוות המיוחד, בהנהגת מנהל האגף, הרב מאיר ורזוב, עם צוות כלי-זמרים עולים, לפני ריכוזי עולים בכל רחבי הארץ. בהופעות האלה, המשלבות אומר ושירה, מועברת לציבור העולים החוויה המיוחדת של ימי החנוכה.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)