חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:14 זריחה: 6:35 ט' בשבט התשפ"ג, 31/1/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1081 - כל המדורים ברצף
מה קורה לנו ביום-הכיפורים
יש חדש
ראש-השנה של הרוחניות
יום-הכיפורים
סלחן ומחלן
'כל-נדרי' ביער
המשיח שבנו
איפה לחפש חטאים
משאית התחמושת הותכה והוא ניצל
צום הכיפורים

תפילות מודרכות

בתי-חב"ד ברחבי הארץ הקימו עשרות מנייני-תפילה מיוחדים ליום-הכיפורים, בעבור הציבור שאינו רגיל ללכת לבית-הכנסת במשך כל ימות השנה. מתברר שבבתי-הכנסת הרגילים כמעט אין מקומות פנויים, ויש הנרתעים מללכת אליהם בגלל המבוכה הכרוכה באי-ההתמצאות בסדרי התפילה. לשם כך הוקמו 'בתי-הכנסת הפתוחים', שקהל המתפללים בהם הוא בדיוק מי שאינם מבקרים בבתי-כנסת בקביעות. שליחי חב"ד גם נותנים לציבור הסבר מסודר לאורך התפילה. נראה כי 'בית-הכנסת הפתוח' הגדול ביותר מתקיים באשדוד. שם מצפים לבואם של 1200 (!) מתפללים, רובם עולים מחבר המדינות, ובהם צעירים רבים.

שולחן שבת לכל השנה

בעקבות ההצלחה הגדולה של הסדרה שולחן שבת, בת חמשת הכרכים, שמגישה אוצר בלום של שיחות ורעיונות לפרשיות השבוע, מעובדים מתורתו של הרבי מליובאוויטש – הופיע עכשיו כרך חדש, המקיף את כל מעגל השנה. בכרך הזה שלוש שיחות לכל פרשה (במקום שלוש-עשרה בסדרה המלאה), אבל היתרון הוא שבכרך אחד יש שיחות ורעיונות לכל השנה כולה. השיחות הללו הופיעו במקורן במדור 'שולחן שבת' בשיחת השבוע. טל' 1-700-704120.

לוח הלכה יומית

הופיע לוח ההלכה היומית בשולחן-ערוך אדמו"ר הזקן לשנת תשס"ח. המוני יהודים בעולם כולו לומדים בכל יום הלכה אחת, ובמהלך השנים מסיימים את כל השולחן-ערוך. את הלוח אפשר להשיג בטלפון 6883250-08.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)