חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:36 זריחה: 5:39 י"ב באייר התשפ"ד, 20/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1077 - כל המדורים ברצף
ימים של אהבה ורחמים
יש חדש
להקים את הזולת מנפילתו
מלחמת היצר
מי יציל את מי
חילוץ מהשאול
עושים תשובה ונגאלים
תמיד יש מקום
כשהאדמה רועדת יש בית-חב"ד
בדיקת סת"ם

סדנת שופרות

עם פתיחת שנת הלימודים יקיימו צעירי-חב"ד פעילות מיוחדת בבתי-הספר ובגני-הילדים להנחלת ערכי החגים לציבור הילדים. רבים מבתי-חב"ד מפעילים 'סדרת שופרות', שבה מתנסים הילדים במלאכת ייצורו של שופר, ותוך כדי כך הם לומדים על תפקידו של השופר ועל משמעויות התקיעה בו בחודש אלול ובראש-השנה.

לוח-שנה לעולים

לקראת השנה החדשה הפיק האגף לקליטת העלייה של צעירי-חב"ד לוח-שנה חדש בשפה הרוסית, בעיצוב מרהיב. בלוח מובאים ההלכות והמנהגים שנוהגים בכל יום ובחגים ובמועדים, והוא מעניק לדוברי הרוסית את כל המידע היהודי הנחוץ למשך השנה הבאה. לקבלת הלוח: טל' 03-9607588, שלוחה 133.

עושים חג לשדרות

ביום שישי הבא, י"ז באלול (31.8), תצא בע"ה לשדרות שיירת תמיכה והזדהות מכל רחבי הארץ, כדי לערוך קניות (מתנות, בגדים, נעליים, מזון, ציוד לבית-הספר ועוד) בבתי-העסק  שנפגעו קשה בשנים האחרונות. השיירה תצא בבוקר מכמה וכמה ערים ברחבי הארץ, ותתחבר לשיירה ענקית אחת בשעה 10 בבוקר ביד-מרדכי. לפרטים והצטרפות: יוגב שפירא, טל' 054-5664981.

הפקות חדשות

חברת ניצוצות של קדושה מגישה שתי הפקות חדשות לילדים בסדרת רכבת המצוות. אגב המסע עם 'נח הקטר' לומדים הילדים להכיר את עולם הברכות והכשרות. נועם הפקות מגיש את להאמין, סרט עלילתי מלא מאת אביעד לוי, עשיר בתכנים ובערכים. טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)