חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:27 כ"ט בכסליו התשפ"ב, 3/12/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1072 - כל המדורים ברצף
תשעה באב וההחמצה הגדולה
יש חדש
תוכחה נסתרת ותוכחה גלויה
תשעה באב
אמור קינות
תפילין או שוקולד
"עקבתא דמשיחא"
להוציא את הגלות מישראל
ניסה להשתקם והכאב הכריעו
מתי השמחה חוזרת?

סיומים ברדיו

בתשעת הימים נערכים סיומי מסכת גם ברשתות הרדיו. בקול חי (93 ו-92.8): מדי יום בשעה 1 בצהריים, וביום שישי בשעה 5 אחה"צ. ברשת מורשת (88.5, 104.8) של 'קול ישראל': מדי יום בשעה 22:45 וביום שישי בשעה 13:45. במוצאי שבת ישודר סיום (בשתי הרשתות) בשעה 10, וברשת ב של 'קול ישראל' בשעה 1:15, בתכנית 'מלווה מלכה'. הסיומים משולבים בשיחות בענייני המקדש ובין המצרים.

ספרון לקראת מקדש

מפעל משנה תורה הוציא-לאור ספרון כיס לקראת מקדש, ובו הלכות בית הבחירה והלכות קרבן פסח של הרמב"ם. ההלכות מנוקדות, ובשולי הדף מוגש ביאור תמציתי. כמו-כן הובאו האיורים המקוריים של הרמב"ם. טל' 8121048-04.

מחזור שני לקייטנות חב"ד

בימים האלה מסתיים בהצלחה המחזור הראשון של קייטנות חב"ד, שמפעילים בתי-חב"ד ברחבי הארץ. בקייטנות האלה משתתפים כל ילדי ישראל, תלמידי בתי-ספר ממלכתיים וממלכתיים-דתיים כאחד. בערים רבות יהיה גם מחזור שני, וההרשמה בעיצומה. רשת קייטנות חב"ד מעניקה לילדים שפע של חוויות לצד תכנים וערכים, ברוח חסידית עליזה ותוססת. פרטים והרשמה בבית-חב"ד המקומי.

סיפורו של רש"י

בהמשך לסדרת סרטי האנימציה על רש"י, הרמב"ם וגדולי החסידות, הופיע הספר רש"י הקדוש, המגולל את סיפור חייו של רש"י, בסיפורים מצויירים. את הספר והסרטים אפשר להשיג ביודאיקה, טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)