חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:48 זריחה: 5:46 ז' בתמוז התשפ"ד, 13/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1062 - כל המדורים ברצף
ארבעים שנה לנס הגדול
יש חדש
לעבוד כדי לשבות, לשבות כדי לעבוד
עמל תורה
הפיכת הקללות לברכות
ברכה והבטחה
צריך לתבוע!
היכן היצר
מפיזיקה גרעינית לתרשימים בגמרא
לקראת שמיטה

מרכז חסד ושמחה

ביום ראשון השבוע, ל"ג בעומר, נערכה בקריית-ארבע הנחת אבן-הפינה למרכז חב"ד שיישא את שמה של הילדה חיה-מושקא עטיה, בתם של שליחי חב"ד בעיר, שנספתה בדלֵקה מזעזעת לפני כשנה. המרכז החדש יהיה מוקד של פעילות שמחה וחסד, והוא מוקם בהתגייסות מיוחדת של תושבי העיר. הרב ויקטור עטייה אומר כי מאז האסון הנורא הוא מרוכז במשימה להפוך את הכאב לכוח מניע, ולהביא עוד ועוד שמחה ועידוד ליהודים.

הצדעה ל'אפרת'

אירוע הצדעה מיוחד נערך לאגודת 'אפרת', בראשות הד"ר אלי שוסהיים, בבניין הקונגרס בגבעת הקפיטול בוושינגטון. האירוע נועד לציין שלושים שנות פעילות של האגודה. במעמד השתתפו סנטורים, חברי קונגרס, רבנים ומנהיגים מקרב יהדות ארצות הברית, שהעלו על נס את פועלה של האגודה, שזכתה להציל עד היום את חייהם של כ-25 אלף תינוקות.

עוד סדנת זוגיות

בעקבות הצלחת הסדנה הראשונה, מכון שיוויתי מקיים סדנה נוספת בנושא זוגיות. הסדנה תעסוק בפיתוח הקשר הבין-אישי בתוך מסגרת הנישואין, ברוח התורה והחסידות, והיא תהיה בצפת, בתנאי נופש מלאים, בימים חמישי-ששי-שבת, י"ד-ט"ז בסיוון. פרטים: הד"ר יונתן סגל, טל' 050-7903355.

שבועות עם דודו

הופיעה הפקה חדשה (מס' 12) בסדרה בגן של דודו. התקליטור מיוחד לחג-השבועות. מילים ולחנים: אורית ונגפלד, שירה ומשחק: דודו פישר. להשיג בקלטות וידאו ובתקליטורים. טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)