חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:47 זריחה: 5:47 כ"ב בתמוז התש"פ, 14/7/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע - 1055, כל המדורים ברצף
חיי שעה מול אורך-רוח
יש חדש
להפוך את ה"ריב" למעדן
ענווה
טהור וטמא
התערבות שמימית
הקרבן – התקרבות
פתאום יבוא
מהצלת מזוזה ועד חתונת הנכד
ברכת האילנות

פעילות של אור

יום שישי הבא, י"א בניסן, הוא יום-הולדתו של הרבי מליובאוויטש. זה יום שבו "מזלו גובר", ועל-כן זה יום שבו אפשר לבקש ברכה ולקבל החלטות טובות. ביום זה ייטלו אלפי חסידי חב"ד פסק-זמן מההכנות לפסח ויצאו למגוון פעילויות להפצת היהדות ולזיכוי הרבים במצוות. יניחו תפילין עם יהודים, יחלקו נרות שבת לנשים, יפיצו עלוני הסברה על החג, ויתגייסו להביא את צורכי החג לרבבות משפחות נזקקות.

סידור והגדה לפסח

הוצאת קה"ת הוציאה-לאור לקראת חג-הפסח את הגדת הרבי – מהדורה חדשה של ההגדה עם ליקוטי הטעמים והמנהגים שחיבר הרבי מליובאוויטש. במהדורה זו נוקדו הטעמים והמנהגים, ונוספו עליהם הסברים וביאורים. כמו-כן יצא-לאור סידור מיוחד לפסח, שבו מסודרות התפילות של החג כסדרן, בלי צורך לדפדף ולחפש. ובכלל, טוב שיהיה סידור לפסח, שאין משתמשים בו כל השנה. טל' 03-9606018.

יריד יש"ע לקראת פסח

יריד מיוחד שכולו תוצרת היישובים ביהודה ושומרון יהיה אי"ה ביום שני, ז' בניסן (26 במרס), במרכז הישראלי, ברחוב קרן היסוד 22 בירושלים (מול מלון דן פנורמה), מ-11 בבוקר ועד 5 אחה"צ. ביריד יימכרו יינות, שמן זית, תבלינים, עוגיות כשרות לפסח, וגם מוצרי יודאיקה, מתנות, תכשיטים ועוד. תומכים ביש"ע על-ידי קניות לפסח. לפרטים טל' 054-4864109.

יש קלטת

יש ויש זו קלטת-שמע לילדים, בהגשת מ' שנור, ובה סיפורים לילדים: יש חתונה, יש מתנות, רוצים לנסוע עם אמא, יש יומולדת. הפצה: גרינטק, 03-6185071.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)