חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:18 זריחה: 6:00 י"ז בניסן התשפ"ד, 25/4/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע - 1048, כל המדורים ברצף
כוח ההרס וכוח הבניין
יש חדש
לא לחלל ולא להוציא
מסירות נפש
עץ ופרי
מעגל שנסגר
האדם כאילן
החוטר יצמח
חווה של מצוות
שנת "מעשר עני"

שבת של צמיחה

שבת זו, ט"ו בשבט, הוכרזה שבת שבה נעשה כולנו מאמץ מיוחד להגביר את כוח הטוב בעולם, על-ידי תוספת של מצוות ומעשים טובים, כדי להביא את הגאולה. צעירי-חב"ד יצאו במבצע ארצי רחב-היקף בססמה "מעשה אחד קטן משנה את העולם". למעלה מחצי מיליון עלוני הסברה מיוחדים מופצים על-ידי שלוחי הרבי, מנהלי בתי-חב"ד בארץ, בקריאה לציבור להוסיף בערב שבת ובשבת עצמה במעשים טובים, ובכלל זה לחזק את המנהג לאכול בט"ו בשבט מהפירות שנשתבחה בהם ארץ-ישראל, ולטפח את אהבת הארץ, פלטרין של מלך. פרטים על המבצע אפשר למצוא באתר chabad.org.il.

שבת אחת, עולם אחד

ברחבי העולם מקיימים שלוחי חב"ד את המבצע בססמה "שבת אחת, עולם אחד". לצורך זה הופקה ערכה מיוחדת על השבת, הכוללת את ברכת הדלקת הנרות, נוסח הקידוש ועוד – עם תרגום לשפת המדינה. הערכות מופצות במאות-אלפי עותקים, והן קוראות ליהודים לנסות לטעום את טעמה של השבת היהודית. פרטים על המבצע אפשר למצוא באתר oneshabbatoneworld.com.

קורס לסופרי סת"ם

בעקבות הביקוש הגובר וסופרי סת"ם נפתחים קורסים באזור המרכז, בחסות משרד התמ"ת. בקורסים יילמדו כל ההלכות, עם כל המפרשים, צורת האותיות וכתב אשכנזי וספרדי. הקורסים יועברו על-ידי סופרים מומחים ויראי-שמים, ובסיום תוענק לתלמידים תעודת הסמכה מגוף רבני מוכר. הזכאים יוכלו לקבל דמי אבטלה, הבטחת הכנסה והחזר נסיעות. טל' 054-4268080.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)