חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:30 כ"ה בכסליו התשפ"ד, 8/12/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1045 - כל המדורים ברצף
מתוך החלל הריק תבוא הצמיחה
יש חדש
הגבהת היד בכיוון החיובי
גלות וגאולה
עבודה קשה
אמונה מאחורי הקיר
כשהחושך מתעצם
הצעקה תביא גאולה
צריך ללמוד כדי לדעת לברך
מעגלים בחופה

יום ההילולא

ביום ראשון, כ"ד בטבת, יחול יום ההילולא של רבנו הזקן, בעל התניא ושולחן-ערוך, רבי שניאור-זלמן מלאדי, מייסד חסידות חב"ד, שנסתלק ביום זה לפני מאה תשעים וארבע שנים. לרגל יום זכאי זה יהיו במרכזי חב"ד בארץ התוועדויות חסידיות. בהתוועדויות ילמדו המשתתפים מתורתו של בעל ההילולא, ויחזקו את הלבבות ללכת בדרכיו ולשמור את הוראותיו ותקנותיו.

כינוס התעוררות ארצי

בעקבות האסון שאירע בחנוכה, כאשר שלושה מבחירי תלמידי ישיבות חב"ד נהרגו בתאונה, בהיותם בדרכם להביא את שמחת החג לחיילים, יהיה ביום שלישי הקרוב, כ"ו בטבת, יום השלושים לפטירתם, כינוס התעוררות ארצי של חסידי חב"ד בארץ. הכינוס יהיה בבנייני-האומה בירושלים, בהשתתפות שלושת מזכיריו של הרבי מליובאוויטש, שבאים במיוחד מארה"ב כדי לשאת דברי עידוד והתעוררות. הכניסה חופשית, אך להבטחת הכניסה יש להצטייד בכרטיסים שאפשר להשיג בבתי-חב"ד.

כינוס השלוחים

בימים שני-רביעי בשבוע הקרוב יהיה אי"ה במלון ניר-עציון שבמורדות הכרמל הכינוס הארצי השנתי של כ-230 שלוחי הרבי, מנהלי בתי-חב"ד ברחבי הארץ, הפועלים במסגרת צעירי-חב"ד. בכינוס יעסקו השלוחים בשורת נושאים בחיי השליחות, ובהם השילוב בין ההתמסרות לזולת לטיפוח התא המשפחתי וחינוך הילדים. כמו-כן יידונו הדרכים להתמודד עם המצוקה הגוברת ולהיענות לפניות הרבות מצד משפחות נזקקות.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)