חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:42 זריחה: 5:53 י"ח בתמוז התשפ"ד, 24/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1043 - כל המדורים ברצף
לא מחשבותיי מחשבותיכם
יש חדש
הצוואר הוא העיקר
עבודת הבירורים
למה להעניש
תרופה יקרה
טובה תחת רעה
זיכוך בשלמות
זוכרים את הנצר האחרון
מהלכות עשרה בטבת

לעילוי נשמתם

פעילות החנוכה הגדולה של צעירי-חב"ד, להבאת אור החג להמוני בית-ישראל, נמהלה בכאב גדול, בעקבות התאונה הקשה שאירעה באזור אילת. רכב שהיה בדרכו לשמח את חיילי צה"ל באזור, התהפך, שלושה בחורים נהרגו וחמישה נפצעו. בישיבות חב"ד ובקהילות חב"ד ברחבי הארץ נערכים כינוסים מיוחדים וננקטות יוזמות ברוכות לעילוי נשמתם של משה בן דוד גולן, יונתן בן ציון ביטון ולוי בן הרב ישראל-יוסף הנדל.

תלמידות נוסעות

לאחר ההצלחה בשנים הקודמות מתארגנת גם השנה נסיעה של קבוצת תלמידות כיתות י-יב בתיכון ובנות סמינר לחצר הרבי מליובאוויטש, לקראת כ"ב בשבט, יום פטירתה של הרבנית חיה-מושקא. התלמידות הנוסעות ישתתפו בכינוס העולמי של בנות חב"ד, במסגרת כינוס השלוחות העולמי. את התלמידות מלווה המשפיע הרב אהרן-אליעזר צייטלין. טל' 057-3177090.

אמבולנס לציון הרשב"י

המונים שובתים בכל שבת-קודש במירון, ליד ציון רבי שמעון בר-יוחאי, אולם במקום אין אמבולנס להצלה בשעת חירום. ארגון חסדי שבתאי, בראשות יוסי זליקוביץ' ממירון, יוזם רכישת אמבולנס חדש למטרה זו. האמבולנס ישמש כל השבוע את תושבי היישובים באזור מרום הגליל ומדי שבת בשבת יחנה בצמוד לציון רשב"י ויהיה ערוך לטפל בכל מקרה חירום והצלה. לתרומות: 04-6990701.

בראשית עם מלכהלי

הפקה נוספת לילדים בסדרת ההפקות של מלכהלי: הפקת-ענק בראשית עם מלכהלי. סיפורי חומש בראשית על-פי פרשיות השבוע. לכל פרשה סיפור, דקלום, שיר ומופע מוזיקלי. טל' 1-700-704120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)