חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:37 זריחה: 5:39 י"ד באייר התשפ"ד, 22/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1033 - כל המדורים ברצף
להיות יהודים גם "אחרי החגים"
יש חדש
לאדם ניתן הכוח לחבר
יצר טוב ויצר הרע
שלושה דברים
חתן מן השמים
הזדמנות נוספת
רוחו של מלך המשיח
מחיפוש אישי ל'חלום קטיף'
אמירת 'לחיים'

"חגיגות החומש"

ביום שלישי, ט' במרחשוון (31.10), יחלו בבית צעירי-חב"ד בכפר-חב"ד חגיגות החומש. בחגיגות ישתתפו בע"ה רבבות תלמידי כיתות ב מכל רחבי הארץ, לרגל תחילת לימוד החומש בבתי-הספר. הילדים ייהנו מחוויית 'הכנסת אורחים' ב'אוהלו של אברהם אבינו', יפגשו סופר סת"ם, יתנסו בכתיבה על קלף, יבקרו בתערוכה ומרכז למידה של מוצרי סת"ם, יועסקו בסדנה יצירתית, והעיקר – תכנית חווייתית מיוחדת בבית-הכנסת, שבמרכזה הוצאת ספר-תורה, מתוך שירה וריקוד. כל ילד מקבל שי מיוחד בתום האירוע. הביקורים בהרשמה מראש בלבד, טל' 03-9607588.

ציורי קודש

בהיכל התרבות בפתח-תקווה מוצגת בימים האלה תערוכת ציוריו של האמן החסיד ר' ברוך נחשון מקריית-ארבע, שכותרתה – 'אמנות על טהרת הקודש'. בסגנונו המיוחד, המאופיין בהרמוניה מלאה, בצבעים ובצורות, נחשון מצייר עולם שלם של תכנים יהודיים, ממאורעות המקרא ועד חזונות הגאולה. התערוכה אמורה להינעל בכ"ח במרחשוון (18.11).

הפקות חדשות

נועם הפקות מגיש סדרת הפקות חדשות: מיטב הלהיטים של אברהם פריד – אוסף של שלושה תקליטורים, ובו מיטב משיריו של הזמר החסידי האהוב. חבורת מצוות 18 – הרפתקה נוספת לילדים, והפעם – מסיביר לניו-יורק. אופי של זהב – תקליטור שמע ובו שירים וסיפורים בנושא הזהירות בדרכים. טל' 02-5374144.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)