חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:36 זריחה: 5:39 י"ג באייר התשפ"ד, 21/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1029 - כל המדורים ברצף
הבקשה הגדולה החובקת-כול
יש חדש
אי-אפשר בלי עבודת האדם
ראש-השנה
כי אתה פעלתו
כבקרת רועה עדרו
שבת במקום שופר
שופר הגאולה
הדיין מדבר על הדין
מתי תשליך

מזכים בשופר

ביום השני של ראש-השנה יצאו אי"ה חסידי חב"ד לזַכות יהודים במצווה הגדולה של תקיעת שופר. פעילות זו נעשית על-פי בקשתו הידועה של הרבי מליובאוויטש, שקרא לזכות את המוני בית-ישראל ב'מצוות היום'. חסידי חב"ד יבקרו אצל המאושפזים במרכזים הרפואיים, אנשי כוחות הביטחון, קשישים בבתי-אבות, עולים חדשים ואף אסירים בבתי-כלא, ויאפשרו להם לשמוע תקיעת שופר.

לוח-שנה לעולים

לקראת השנה החדשה הפיק האגף לקליטת העלייה של צעירי-חב"ד לוח-שנה חדש בשפה הרוסית. בלוח מובאים ההלכות והמנהגים שנוהגים בכל יום ובחגים ובמועדים. כמו-כן הפיקו צעירי-חב"ד סדרת עלונים צבעוניים על חגי תשרי, בשפה הרוסית, לעולים ממדינות חבר העמים. להשגת הלוח: טל' 03-9607588, שלוחה 133.

הכול על החגים

רשת בתי-הספר של חב"ד (רשת אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש) הוציא לאור מהדורה מחודשת של הספר המבוקש אלול-תשרי, שבו מפורטים הדינים והמנהגים של הזמן הזה, לצד סיפורי חסידים הקשורים לימים הנוראים. הספר מעוצב במתכונת שמקִלה מאוד להתמצא בו ולמצוא את הנושא המבוקש, והוא זוכה לפופולריות רבה במיוחד בקרב מורים, הזקוקים למידע ברור ותמציתי על החגים. להשיג ביודאיקה, טל' 1-700-704120.

סליחות בחברון

ביום רביעי, ה' בתשרי, בשעה 11 בערב, יהיה במערת המכפלה בחברון מעמד הסליחות המרכזי, בהשתתפות הראשון לציון הרב מרדכי אליהו ועוד רבנים. מעמד זה מתקיים שנים רבות, ומושך אליו ציבור גדול. לפרטים על הסעות טל' 1800-400456.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)