חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:39 זריחה: 5:37 י"ח באייר התשפ"ד, 26/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1022 - כל המדורים ברצף
במלחמה כמו במלחמה
יש חדש
לגשת לתורה כמו ילד קטן
אין עוד מלבדו
יודע נסתרות
ביטחון עד הרגע האחרון
הנחמה שבתוך החורבן
משרה אותה יחידה לבנייך
מורה דרך ב'מורה נבוכים'
ביגוד מתאים

סיום הרמב"ם היומי

ביום שני, י"ג במנחם-אב, יסתיים מחזור הלימוד העשרים וארבעה של הרמב"ם היומי, וייפתח מחזור הלימוד העשרים וחמישה. כמו-כן יסתיים ביום זה המחזור השמיני בלימוד פרק אחד ליום (מסלול לימוד לשלוש שנים), וייפתח המחזור התשיעי. את לימוד הרמב"ם היומי תיקן הרבי מליובאוויטש, ומעלתו המיוחדת, שכך המוני בית-ישראל לומדים יחדיו את כל הלכות התורה. חגיגות הסיום ייפתחו אי"ה ביום שני, יום הסיום, ליד ציון הרמב"ם בטבריה, בשעה 7 בערב. לאחר מכן יהיה אירוע חגיגי באולם יד שטרית, ברח' ביאליק 13 בעיר. הציבור מוזמן.

עלון לוח השיעורים

מטה הרמב"ם היומי, שעל-יד צעירי-חב"ד, הפיק לוח-לימוד למחזורים החדשים. כמו-כן יצא-לאור עלון הסברה על חשיבותו הגדולה של לימוד הרמב"ם היומי. העלון ולוח הלימוד מופצים על-ידי בתי-חב"ד ברחבי הארץ ואפשר להשיגם גם בטל' 03-9607588.

ועידת המחנכים

בימים ראשון-שלישי. י"ב-י"ד במנחם-אב, תהיה במלון ניר-עציון, במורדות הכרמל, הוועידה השנתית של המחנכים, המאורגנת על-ידי המרכז החינוכי-חסידי שעל-יד צעירי-חב"ד. הרב נפתלי רוט, מנהל הוועידה, אומר כי הנושא המרכזי השנה הוא – "ממחשבה טובה למעשה". טל' 04-8721251.

דגם המקדש

בבית אגודת חסידי חב"ד בכפר-חב"ד (770) מוצג בימים האלה דגם מרהיב של בית-המקדש, שבנה הרב דב לבנוני. הסיור במקום מלווה מצגת המסבירה בבהירות את הנושא. לתיאום ביקורים: 03-9606402.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)