חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:39 זריחה: 5:37 כ"ו באייר התשפ"ב, 27/5/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1020 - כל המדורים ברצף
מחיר מופרז לניקוי המצפון
יש חדש
לא סתם סימן
מסעי בני-ישראל
הפרעות לפני ואחרי
יהודי יקר
גילוי אלוקות
מגדים של זהב
החיפוש הוביל לתודעת המקדש
התרת נדרים

התחזקות רוחנית

ועד רבני חב"ד פרסם קריאה להוסיף בימים האלה בקריאת פרקי התהילים: כ, כב, סט, קה וקנ. כמו-כן הציבור נקרא להוסיף בצדקה, ובמיוחד לזכותם של החיילים המוסרים את נפשם. הרבנים גם קוראים להרחיב את הפעילות במבצע תפילין ובמבצע מזוזה, כדי להוסיף הגנה וחוסן לעם-ישראל.

חיזוק הרוח

צעירי-חב"ד מקיימים שורת פעילויות לנוכח הלחימה באזור הצפון וברצועת עזה. ביום שישי שעבר נשלח לתושבים הנצורים במקלטים משלוח מיוחד של חלות ויין לשבת. השבוע חולקו לילדים ספרונים וממתקים. מנהלי בתי-חב"ד וצוות הפעילים נשארו בעריהם, והם עוסקים בעידוד רוחם של התושבים ובהגשת הסיוע הנחוץ. המחלקה לסיוע לנפגעי הטרור מאמצת את המשפחות שנפגעו במתקפת הקטיושות והקסאמים, ומסייעת להם בכל הנדרש. פעילות זו נעשית בסיועו של מר ארקדי גאיידמק.

סיומים ברדיו

ידוע המנהג החסידי העתיק לערוך ב'תשעת הימים' סיומי מסכת, כדי להוסיף שמחה של מצווה המותרת בימים האלה. הרבי מליובאוויטש קרא לערוך את הסיומים בכל מקום, ולזכות בהם את המוני בית-ישראל. סיומים ייערכו אי"ה גם ברשתות הרדיו. ברשת מורשת (88.5, 104.8) של קול ישראל. בקול חי (93 ו-92.8): מדי יום בשעה 12:30 בצהריים, וביום שישי בשעה 1:30 אחה"צ. ברדיו בית-ישראל (107.7, 99.6): מדי ערב בשעה 9 וביום שישי בשעה 3 אחה"צ. הסיומים ישולבו בשיחות בענייני המקדש ובין המצרים.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)