חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:23 זריחה: 6:07 י"ט באב התשפ"ב, 16/8/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מבצע שופר

צעירי-חב"ד פותחים במבצע המסורתי לזיכוי הרבים בתקיעת שופר בחודש אלול, כמנהג ישראל. נערכים ביקורים בבתי-ספר, במקומות עבודה, בבתי-אבות ובמוסדות רבים אחרים ומתקיימים הרצאות וכינוסים. כמו-כן ראוי להזכיר את קריאתו של הרבי מליובאוויטש להשתדל בימים האלה לברך איש את רעהו בברכת כתיבה וחתימה טובה, לדבר במעלתם של ישראל וחלילה לא לעורר קטרוגים על-ידי דיבורים קשים.

הרחבת מפעלי החסד

נוכח המצוקה הכלכלית הגוברת מזומן ביום שלישי השבוע כינוס מיוחד של מנהלי בתי-חב"ד בארץ, לדיון בהרחבת מפעלי החסד לטובת האוכלוסיות החלשות. יום-העיון נערך בבית צעירי-חב"ד בכפר-חב"ד והוא עוסק במגוון דרכי הסיוע - הפעלת בתי-תבשיל, חלוקת מצרכי מזון לשבתות ובמיוחד לקראת החגים; עזרה הומניטרית כללית; חלוקת ביגוד, ספרים, ילקוטים וכדומה.

לצאת מהמלכוד

לגעת בכאב זו ערכה מיוחדת להורים שמאפשרת להם לאתר סימנים להידרדרות של ילדים ובני-נוער. בערכה, שהופקה מטעם רטורנו, על-ידי הרב איתן אקשטיין, שני תקליטורים, ובהם סרט על התמכרויות וספריית מידע אינטראקטיבית, וספרון המציג את המלכוד שהורים וילדים נקלעים לתוכו. טל' 064-601255.

איך עושים סרט

יהודה גרובייס מגיש את סיפור הפקתו של סרט בשני תקליטורים מרתקים. כמו-כן הופיעו מטעמו עוד שלוש קלטות בסדרת הפונצ'יקים, סדרה מתוקה לגיל הרך. טל' 1-700-704120.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)