חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:22 זריחה: 6:29 י"ח בשבט התשפ"ג, 9/2/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 982 - כל המדורים ברצף
מותר האדם מן הבהמה
בציפייה לגאולה
יש חדש
איך בוחרים את המשובח לקרבן
בראשית
ממה להצטער
ילדה מול השלטון
הציווי הראשון
מפתח אישי לנפש האדם
שבת מברכים

כינוס להפצת יהדות

כינוס מיוחד שייוחד להפצת היהדות הלכה למעשה יהיה אי"ה במוצאי שבת בראשית, באולמי חפצדי בירושלים, בשעה 8 בערב. הכינוס נועד לבני ישיבות ההסדר והישיבות התיכוניות, והוא נערך בראשות רבנים וראשי ישיבות לצד פעילים בארגונים העוסקים בהנחלת היהדות לציבור הרחב. אורח מיוחד – מנהל בית-חב"ד בבנגקוק, הרב נחמיה וילהלם.

מהפכת החדשות

בשנים האחרונות גוברת המודעות לצורך במערכות תקשורת עצמאיות, שיבטאו את עולם הערכים של יהודים מאמינים. עם זה, רבים הוסיפו להאזין למהדורות החדשות המרכזיות, להתעדכן בנעשה. לפני כשנה חולל רדיו קול חי מהפכה, והקים מחלקת חדשות, המגישה מהדורות חדשות בכל שעות היום. נתוני סקר TGI החדש מעלים כי ציבור גדול מאזין בקביעות למהדורות האלה. מנהל המחלקה, שבתי גרברצ'יק, מציין כי העיקרון הוא לתת למאזין את החדשות העדכניות ביותר, ללא ידיעות העוסקות בעניינים שהצנעה יפה להם, וללא רכילות. גם המהדורה המרכזית, המשודרת בשעות 7-9 בערב, בהגשת מרדכי לביא, זוכה לשיעור האזנה גבוה למדיי.

למה ומדוע

הופיעה מהדורה חדשה של הספר איך למה ומדוע – תשובות קצרות וענייניות לשאלות בכל תחומי היהדות. את הספר כתב הרב אליעזר גבירץ, מנהל בית-חב"ד עמק יזרעאל, בעקבות שאלות שעלו בעבודתו היום-יומית. במהדורה החדשה נוספו עניינים חדשים וסקירה על חגי ישראל. טל' 02-5384928     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)