חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:40 זריחה: 5:37 י"ט באייר התשפ"ד, 27/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 980 - כל המדורים ברצף
לקרב את ה'ערבה' אל ה'אתרוג'
בציפייה לגאולה
יש חדש
לחבר שמים וארץ
סוכות
כלים שבורים
הסוכה המנצחת
לרדת ולפעול
האושפיזין שפתחו לבבות
סוכה בגינה

שמחה בסוכות

צעירי-חב"ד נערכים לקראת הפעילות הגדולה בימי חג-הסוכות. מאות סוכות ניידות יסובבו אי"ה בחוצות הערים והיישובים, ויזכו את המוני בית-ישראל במצוות החג. במרכזי הערים מציבים בתי-חב"ד את 'סוכות האחווה', שיאפשרו לציבור לקיים את מצוות הסוכות וארבעת המינים. חסידי חב"ד יזכו במצוות החג את כוחות הביטחון ואת השוהים במרכזים רפואיים, בבתי-אבות, בריכוזי עולים ואף בבתי-כלא. בלילות חול-המועד יהיו אי"ה עצרות גדולות של שמחת בית-השואבה. הציבור מוזמן.

חוגגים בחברון

היישוב היהודי בחברון מצפה לעליית המוני בית-ישראל לחברון בימי חול-המועד סוכות. בימים רביעי וחמישי תהיה מערת-המכפלה פתוחה כולה, לרבות אולם יצחק, כל היום. ביום חמישי בשעה 1 אחה"צ יהיה אירוע מרכזי עם מיטב אמני הזמר החסידי. כל האירועים, הדרכים והסיורים מתואמים עם כוחות הביטחון ומאובטחים על-ידם. הסעות מכל רחבי הארץ. לפרטים 1800-400456.

לראות בגדול

הגיע לארץ משלוח מיוחד של זכוכית מגדלת מקצועית, היכולה להיות שימושית מאוד לבדיקת אתרוג ולולב, וכמו-כן לעבודתם של סופרים, מגיהים וכדומה. הזכוכית מסוג TRIPLET, 10X10 מ"מ. הכמות מוגבלת. טל' 054-7770769.

אלבום התפילות

הופיע במעגל השנה – אוסף תפילות למועדי ישראל, על-פי נוסח האריז"ל. יש כאן קידוש לסוכות, סדר הושענות, הדלקת נרות חנוכה ועוד. כל תפילה בדף נפרד, מצופה למינציה, והן מכונסות בתיקייה נאה. טל'  08-8587636.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)