חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:51 זריחה: 5:39 ג' בתמוז התשפ"ב, 2/7/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 973 - כל המדורים ברצף
להפוך את הכאב לכוח-מניע
בציפייה לגאולה
יש חדש
המתנה שקיבל משה רבנו
טבילה
התירוצים תחילה
כסף זה לא הכול
חייבים 'משפיע'
"מה אני אמור לעשות מחר בבוקר?!"
שתייה בסעודה

סיוע לעקורים

מרוב להיטות לבצע במהירות את מלאכת גירוש היהודים מבתיהם, לא חשבו על היום שאחרי ועל פתרונות הדיור לכל המשפחות. כך אנו עדים למחזות המבישים, של משפחות שמתגלגלות ממלון למלון, בלא תנאים מינימליים. הציבור הרחב נחלץ לעזור לגיבורי העם, שממשלתו מתנכרת להם. גם בתי-חב"ד פועלים לסייע לעקורים, ובעיקר בתי-חב"ד בבאר-שבע, באשקלון, בירושלים, בחוף ים-המלח, בגדרה, בבני-עי"ש, בנתניה  ובאריאל. בירושלים הוקם מטה ארצי, למען אחיי שמו, המרכז את הפעילות. מוקד למתנדבים: 1700501300. לתרומות: 1800311012. לתעסוקה לעקורים: 1800203202.

קייטנות חב"ד

בימים האלה מסתיים המחזור השני של קייטנות חב"ד, שמפעילים בתי-חב"ד ברחבי הארץ. בקייטנות משתתפים כלל ילדי ישראל, תלמידי בתי-ספר ממלכתיים וממלכתיים-דתיים כאחד. רשת קייטנות חב"ד היא הגדולה בישראל, ופועלות בה כמאתיים קייטנות. נוסף על פעילות קיץ ונופש מעניקות הקייטנות שפע של תכנים וערכים, ברוח חסידית עליזה ותוססת.

חדש בספרות ילדים

סיפורים הנחמדים מזהב, מאת ר' עמוס קרניאל, מגיש עולם של רעיונות וערכים, בחרוזים ובאיורים. הספר נועד לילדים מגיל ארבע. טל' 03-9606939. הביקור המופלא במנהרת הזמן הוא ספרה של הגב' שרה-רבקה נחמה דובז'ינסקי, והוא מגולל את סיפורו של עם-ישראל, הצועד לעבר הגאולה. פורמט אלבומי, איורים מאת מיכל טויטו. טל' 972-3-9606120.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)