חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:50 זריחה: 5:42 ח' בתמוז התשפ"ב, 7/7/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
דווקא עכשיו אחדות-ישראל
בציפייה לגאולה
יש חדש
תקיפות של הר
עשיית טובה לזולת
שכר מצווה
עצה מהמשנה
כוחה של זעקה
מפגש מרגש אחרי שישים שנה
פינת ההלכה ומנהג

הכנות לתהלוכות

ברחבי הארץ נמצאיות בשיאן ההכנות לקראת תהלוכות הילדים המסורתיות של ל"ג בעומר, שבהן יופגנו אחדות העם והזיקה הבסיסית של כל ילד יהודי לעם-ישראל ולתורת ישראל. התהלוכות יאובטחו על-ידי המשטרה, ויבטאו את העוצמה הרוחנית של עם-ישראל. מרכז צעירי-חב"ד מכין את כל הדרוש לתהלוכות, ובכלל זה שי מיוחד לכל ילד - ספרון חדש של סיפורי צדיקים. התהלוכה הגדולה ביותר תהיה בע"ה בירושלים, ובה ישתתפו יותר מעשרת-אלפים ילדי תלמודי-התורה מכל רחבי העיר.

זכות המשקה

יש מנהג לתרום מידה ידועה של משקה ('ח"י רוטל') לכבוד רבי שמעון בר-יוחאי. כמה אברכים יזמו מבצע ארצי, שמאפשר לתרום משקה עבור ילדי-ישראל המשתתפים בתהלוכות ל"ג בעומר. תמורת 60 ש"ח יחולקו לילדים שקיות שתייה במידה זו ('ח"י רוטל'). שמות התורמים יועברו לברכה לציון רשב"י והרבי מליובאוויטש. 972-54-3057705, או בדואר לת"ד 92 כפר חב"ד 72915.

לומדים קבלה

ביום רביעי הקרוב, ט"ז באייר, ייפתח בצפת בית-ספר ללימוד הקבלה הצפתית. בית-הספר יפעל במרכז אסנט בעיר העתיקה, המתמחה בחקר ולימוד הקבלה הצפתית ותורת החסידות. בשלב הראשון ייפתחו ארבעה קורסים: היכרות עם הקבלה, תורת הנפש, רפואה וקבלה, עיון בספר יצירה. לפרטים ורישום:  04-6921364, שלוחה 104.

דף יומי לילדים

מערכת מאורות הדף היומי החלה להוציא-לאור עלון שבועי לילדים, שבו קטעים יומיים קצרים הלקוחים מהדף היומי הנלמד באותו יום. הדף הוא ביוזמת ר' מאיר יעקבסון. טל' 972-3-6164725.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)