חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:20 זריחה: 6:09 כ"ב באב התשפ"ב, 19/8/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 950 - כל המדורים ברצף
לחגוג את פורים בלי תסביכים
בציפייה לגאולה
יש חדש
כגודל החיבה – גודל הסליחה
הקרבנות
ברכה ופשרה
הרב ניצח
עמלק ללא תקנה
ביקור מצולם בקבר מרדכי ואסתר
סעודת פורים בערב-שבת

מבצע פורים

בימים האלה נשלמות ההכנות למבצע הרחב שיקיימו צעירי-חב"ד בימי הפורים, לזיכוי המוני בית-ישראל במצוות הפורים. יחולקו מאות-אלפי שקיות של משלוחי-מנות, ופעילי חב"ד יקראו את המגילה ויביאו את שמחת החג. צוותים חינוכיים מבקרים בימים אלה בבתי-ספר רבים ברחבי הארץ, ומנחילים לילדים את תודעת הפורים ומצוותיו. צעירי-חב"ד גם הוציאו-לאור מאות-אלפי עותקים של עלוני-הסברה צבעוניים לחג, למבוגרים ולילדים, וגם בשפה הרוסית.

הילדים מתאחדים

נשות ישראל יוזמות מבצע להפעלת כוחם של ילדי ישראל לביטול גזרת ה'הינתקות'. ביום שלישי, י"א באדר, נקראים כל מי שבאחריותו ילדים (מורים, גננות, מדריכים, הורים) לרכזם לכינוס מיוחד שבו ייאמרו הפרקים כ וקנ בתהילים, יקראו הלכה ו' בסימן שכט מתוך הלכות שבת בשולחן-ערוך, יוכרז הפסוק "עוצו עצה ותופר" וכל ילד וילדה ייתנו מטבע לצדקה. לפרטים טל' 972-544774347.

זעקת הרבנות הצבאית

ותיקי הרבנות הצבאית ערכו ביום חמישי שעבר תפילה מיוחדת על קברו של הרב שלמה גורן, הרב הצבאי הראשון ומייסד הרבנות הצבאית. בתפילה השתתפו סא"ל (במיל') הרב אבשלום קציר, סא"ל (במיל') פיני איזק, אל"מ (במיל') הרב יוסף הראל, סא"ל (במיל') הרב ישראל אריאל, ורבים נוספים. המתכנסים הזכירו את עמדתו הברורה של הרב גורן, כי מסירת שטחים לאוייב היא איסור חמור, וכי יש לעשות הכול כדי למנוע זאת. הם התפללו שהקב"ה יסכל את גזרת הגירוש והעקירה של יישובי ישראל, ושחלילה לא תהיה הרבנות הצבאית שותפה למעשה חמור זה.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)